اجرای طرح «هر روز یک کتاب» در فروشگاه الکترونیکی انتشارات به‌نشر

مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از اجرای طرح «هر روز یک کتاب» شامل تخفیف ۲۵ درصدی در فروشگاه الکترونیکی انتشارات به‌نشر خبر داد.

حسین سعیدی اظهار داشت: این طرح با هدف دسترسی آسان مخاطبان و علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی در اقصی نقاط کشور هر روز به معرفی یکی از تولیدات به‌نشر در سایت فروشگاه الکترونیکی این انتشارات با تخفیف ۲۵ درصدی می پردازد.

وی با بیان اینکه کتاب‌های این طرح از طریق اشتراک در شبکه های اجتماعی انتشارات به‌نشر، معرفی و توضیحات آن ارائه می شود، افزود: در این طرح که برای نخستین بار به اجرا گذاشته شده است، روزانه یک اثر با عنوان کتاب روز با تخفیف ۲۵ درصدی برای فروش گذاشته می شود.

سعیدی ادامه داد: موضوعات کتابهای ارائه شده در حوزههای دین و معارف اسلامی، ادبیات انقلاب اسلامی، ادبیات پایداری و مقاومت، ارزشهای نظام ولایی، رمان های رضوی و … در قالبهای ادبی متنوع و برای ردههای سنی عمومی، کودک و نوجوان با توجه به نیاز مخاطب و مناسبتهای تقویمی انتخاب و بر روی سایت بارگذاری میشود.

وی همچنین از طرح «پیشنهادات ویژه» با ارائه روزانه ۱۰ کتاب و با تخفیف بین ۱۰ تا ۲۰ درصد برای کاربران سایت فروشگاه الکترونیکی به‌نشر خبر داد و گفت: جزئیات آثار تولیدی به‌نشر که بسته ای از کتاب های پرفروش و مخاطب‌پسند هستند بر روی سایت به نشانی www.behnashr.com قرار داده شده است و کتابهای خریداری شده در بازه زمانی ۷۲ ساعت کاری به مخاطبان تحویل میگردد.

مدیرعامل به‌نشر تصریح کرد: «پیشنهادات ویژه» باتوجه به تقاضای مخاطبان و بازخورد از شبکه های اجتماعی ممکن است در یک بازه زمانی کوتاه بر روی سایت تداوم داشته باشد.

سعیدی با اشاره به رویکرد جدید فروشگاه الکترونیکی انتشارات به‌نشر خاطرنشان کرد: سایت فروش کتاب‌های به‌نشر در حال حاضر با مدیریت جامع و زیر نظر کارشناسان حوزه فضای مجازی این انتشارات با ظاهری جدید ضمن ارتباط با فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، دسترسی و خرید آسان کتاب را برای مخاطبان از تمامی نقاط کشور فراهم کرده است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در همین راستا تمام کتاب‌های موجود در سایت بازنگری شده است و در صورت نیاز، تصویربرداری مجدد از کتاب ها صورت گرفته و با معرفی هر کتاب، اطلاعات بروزرسانی می شود ضمن آنکه ارتقای امکانات سایت و پیاده سازی مناسب آن در دستور کار قرار دارد.

مدیرعامل به‌نشر با بیان اینکه اطلاعات حدود دو هزار عنوان کتاب از تولیدات به‌نشر بر روی فروشگاه الکترونیکی بارگذاری شده است، افزود: فروش محصولات و کالاهای فرهنگی از دیگر برنامههای در دست اقدام در آینده ای نزدیک است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر به مناسبت فرارسیدن دهه فاطمیه و سالروز شهادت حضرت زهرا(س) معرفی و ترویج آثاری همچون «مکتب دار بزرگ» : روایتی داستانی از زندگی سراسر جهاد بانو سیده فاطمه طاهایی (سید خاموشی) با تخفیف ۲۵ درصد عرضه میشود، تصریح کرد: «پیراهن دوستی»؛ هشت قصه از زندگی حضرت زهرا(س)، «سیره فاطمی»، «یک نفر تو را دوست دارد(۲)»؛ حضرت فاطمه(س)، «حکمت‌های فاطمی»؛ ترجمه و توضیح چهل حدیث از حضرت فاطمه(س) و «با علی یا علی»؛ فاطمه زهرا (س) با تخفیف ۱۰ درصد به مدت محدود در دسترس مخاطبان قرار دارد.

سعیدی در پایان با بیان اینکه امکان دسترسی بسیاری از مخاطبان کتاب به شعب فروش فراهم نیست، ابراز امیدواری کرد: با ارتقای فروشگاه الکترونیکی انتشارات به‌نشر و اجرای طرح «هر روز یک کتاب»، انتشارات آستان قدس رضوی امکان بهره مندی آسان مخاطبان و علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی از مناطق دوردست، محروم و مرزی کشور را فراهم آورد و عموم مردم در تمامی نقاط کشور با هزینه اندک کتاب را در سبد خرید محصولات فرهنگی خانواده قرار دهند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن