کد قفل کردن راست کليک

اسلایدراقتصادی

فروش اجباری کالا همراه با کره ممنوع است

سرپرست معاونت بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: فروش اجباری هر نوع کالای دیگر با کره از سوی فروشندگان ممنوع است و در صورت مشاهده با خاطیان برخورد قانونی می‌شود.

محمدجواد ساعدی با اشاره به تشدید نظارت در حوزه عرضه کره افزود: علاوه بر آن با گران فروشی، عدم عرضه یا اختفای این محصول برخورد می‌شود.

وی ادامه داد: هرچند محصول کره در بازار نسبت به گذشته کمتر شده اما حجم وسیعی از این محصول را در اختیار داریم که به زودی توزیع و بازار را اشباع خواهد کرد لذا مردم نباید نگرانی در این زمینه داشته باشند.

وی با اشاره به محموله کشف شده کره در یکی از سردخانه‌های مشهد گفت: این محموله برخلاف آنچه گفته می‌شود وارداتی نبوده و تولید داخل است.

وی افزود: این محموله شامل هزار و ۲۶۰ تن کره از نوع پاستوریزه و بسته بندی شده در اندازه و وزن‌های مختلف و کره صنعتی بدون بسته‌بندی بود که نگهداری آن تخلف سردخانه محسوب نمی‌شود بلکه تخلف مربوط به صاحب این کالاست که وی به تعزیرات حکومتی معرفی شده است.

ساعدی ادامه داد: ستاد خبری معاونت بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و سازمان اطلاعات سپاه امام رضا (ع)، گزارش اولیه نگهداری حجم بسیاری از کره در سردخانه‌ای در مشهد را گزارش دادند که پس از آن همراه با ماموران تعزیرات حکومتی، معاون دادستان و پلیس امنیت اقتصادی از سردخانه بازدید به عمل آمد و تخلف محرز شد.

وی گفت: این موضوع در اسرع وقت در نخستین کارگروه تنظیم بازار مطرح و نسبت به نحوه توزیع محموله کشف شده در استان تصمیم گیری خواهد شد./ایرنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

blank
دکمه بازگشت به بالا
Translate »

جلوگیری از کپی کردن مطالب

Adblock رو غیر فعال کنید

لطفا برنامه یا افزونه بلاک تبلیغات خود را غیر فعال کنید سپس رفرش کنید