کد قفل کردن راست کليک

اسلایدرشهری

تعویق بهره‌برداری پروژه پارکینگ‌پایانه آزادی و توضیح شهردار مشهد

شهردار مشهد با اشاره به اینکه دلیل به تاخیر افتادن زمان بهره‌برداری از پروژه پارکینگ‌پایانه آزادی تعارضات تاسیسات گاز، آب، مخابرات و … در زیر سطح اجرای پروژه و البته شیوع ویروس کرونا بوده است، گفت:امیدوارم بتوانیم پروژه را تا آذرماه به اتمام برسانیم.

به گزارش صدای مشهد، محمدرضا کلائی، شهردارمشهد در صفحه شخصی خود در اینستاگرام درخصوص به تعویق افتادن زمان بهره‌برداری از پروژه پارکینگ‌پایانه زیرسطحی آزادی نوشت: «از روزی که اعلام کردم توی تمامی پروژه های عمرانی‌مون باید تابلوی روزشمار تا پایان عملیات اجرایی نصب بشه این دومین باری هست که طبق برنامه نتونستیم کار رو به سرانجام برسونیم.

طی دو سال گذشته، بعد از پروژه تقاطع غیر همسطح شهید ناصری که با ۱۱ روز تاخیر به بهره برداری رسید، حالا پروژه پایانه و پارکینگ زیرسطحی آزادی سر موعد مقرر به پایان نمی رسه، قبل از هر توضیحی از همه شما همشهریان عزیز صادقانه عذرخواهی می‌کنم.

هر چند که همه تلاش‌ها انجام شد تا بتونیم این پروژه به رغم حدود ۶ ماه تعطیلی در طول مدت انجام (به دلیل تعارضات تاسیسات گاز، آب، مخابرات و … در زیر سطح اجرای پروژه و البته شیوع ویروس کرونا) سر موعد به بهره برداری برسونیم که متاسفانه نشد.

به امید خدا با تلاش شبانه‌روزی و سه شیفت همکارانم در معاونت حمل‌ونقل، عمران و ترافیک شهرداری مشهد بتونیم پروژه رو تا آذرماه به اتمام برسونیم و در اختیار شما شهروندان نازنین بگذاریم.

درباره پارکینگ هوشمند آزادی هم باید بگم که با افتتاح این پروژه که با زیربنای ۴۴ هزار متر مربع و ظرفیت ۸۰۰ خودرو در حال انجام هست، بخش مهمی از دغدغه بزرگ نبود جای پارک برای حضور همشهریان عزیز در پارک ملت، رفع خواهد شد.»

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Translate »

جلوگیری از کپی کردن مطالب

Adblock رو غیر فعال کنید

لطفا برنامه یا افزونه بلاک تبلیغات خود را غیر فعال کنید سپس رفرش کنید