اسلایدرسیاسی

دیدار دو فرمانده: تعامل و مشارکت ، نبض پویایی و پایایی نظم و امنیت است

فرمانده ارشد انتظامی استان با فرمانده سپاه امام رضا(ع) دیدار کردند.

 

فرمانده ارشد انتظامی استان در نشست با فرمانده سپاه امام رضا(ع) ، تعامل و مشارکت را نبض پویایی و پایایی نظم و امنیت برشمرد و بر اهتمام جدی براین مهم تاکید کرد.
به گزارش صدای مشهد، سردار ” محمد کاظم تقوی” در این نشست تعاملی با تشکر از عزم راسخ و صلابت سپاه امام رضا(ع) برای همگامی با خادمان نظم و امنیت در پلیس رضوی گفت: تامین امنیت و آرامش زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) ، رفع دغدغه های مردم وپاسداری از ارزش های اصیل انقلابی و اسلامی رسالتی خطیر و تکلیفی مهم است که وظیفه ومسئولیت ما را سنگین و پراهمیت می سازد.
وی خاطرنشان کرد: توسعه نظام تعامل و مشارکت عمومی برای تولید نظم وبرقراری امنیت عمومی یکی از راهبردهای اساسی برای پیشبرد ماموریت های مهم در این عرصه است و باید با بهره گیری از توان و فرصت سازی سرمایه های اجتماعی بتوانیم ادای تکلیف کرده و معنای واقعی مجاهدان فی سبیل الله را تحقق بخشیم.
فرمانده سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی نیز در این نشست ضمن تشکر از تلاش و رشادت پلیس مقتدر خراسان رضوی بر پشتیبانی و همکاری با خادمان نظم و امنیت مردم تاکید کرد.
سردار ” سید هاشم غیاثی ” گفت: دفاع از ارزش های انقلابی و اسلامی یکی از شاخصه های مهم پاسداشت خون شهیدان وهمگامی با از خودگذشتگی خدمتگزاران عرصه نظم و امنیت است که باید با عزم عمومی واحساس وظیفه همگانی محقق شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

blank
دکمه بازگشت به بالا
Translate »

Adblock رو غیر فعال کنید

لطفا برنامه یا افزونه بلاک تبلیغات خود را غیر فعال کنید سپس رفرش کنید