ورزشی

انتقاد معاون اداره کل ورزش و جوانان به ادغام ورزش با جوانان!

معاون امور جوانان اداره كل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: ادغام دستگاه ورزش با جوانان باعث شده جذابیت ورزش در سایه باشد.

به گزارش صدای مشهد، محمد شیخ زاده در گفتگو با برنامه «فجر آفرینان» رادیو انقلاب اظهار کرد: بعد از انقلاب در حوزه جوانان با درایتی که مقام معظم رهبری به خصوص در دولت سیزدهم داشتند در بحث جوان‌گرایی، تشویق فرزند آوری، سامانه ازدواج که اخیرا راه افتاده اقدامات موثری صورت گرفت. این سامانه خوبی است، براساس این سامانه باید ۲۰ درصد از امکانات تمام دستگاههای دولتی حتی ارتش و وزارت دفاع در اختیار سازمان ورزش وجوانان قرار بگیرد تا بتوانیم از این امکانات برای ازدواج آسان جوانان استفاده کنیم.

وی ادامه داد: یک ستاد بسیار خوبی در اداره کل ورزش و جوانان برای ساماندهی جوانان راه افتاده که در کشور به ریاست رئیس جمهور و در استانها به مدیریت استاندار هر استان برگزار می‌شود و در آن برنامه هایی که در حوزه جوانان است و دستگاه‌های می توانند کمک و همکاری کنند مصوب و اجرا می شود.

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی بیان کرد: ادغام دستگاه ورزش با جوانان باعث شده جذابیت ورزشی در سایه باشد، برای مسائل جوانان به نظر من باید این دو بخش از هم جدا شوند، این ادغام ادغام خوبی نبود.

شیخ زاده بیان کرد: هر ساله ۱۲- ۱۳ اسفند در پانزده عرصه جوانان خراسان رضوی به عنوان نمونه الگو برتر معرفی خواهند شد، عرصه های مختلف هنری، قرآنی ورزشی و غیره. این نفرات به یک برنامه کشوری معرفی می شوند. برنامه دیگر برنامه «اتم» است که استعدادهای برتر و افرادی که ایده خلاقانه دارند به جشنواره کشوری معرف می شوند.

انتهای پیام/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

blank
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
Translate »

Adblock رو غیر فعال کنید

لطفا برنامه یا افزونه بلاک تبلیغات خود را غیر فعال کنید سپس رفرش کنید