کد قفل کردن راست کليک

اسلایدراقتصادی

سهام بیش از ۱۱ هزار سهامدار گشان تخصیص یافت

مدیر عامل موسسه پشتیبانی سهام شرکت بین المللی پدیده شاندیز گفت: سهام بیش از ۱۱ هزار سهامدار گشان تخصیص یافت.

به گزارش صدای مشهد، حمید روح بخش افزود: طی آخرین پیگیری ها و هماهنگی های انجام شده با شرکت سپرده گذاری مرکزی در خصوص تخصیص باقیمانده سهام شرکت توسعه بین المللی پدیده شاندیز به سهامداران، سهام بیش از ۱۱ هزار سهامدار تخصیص یافت.

وی ادامه داد: ۲۲ میلیون و ۳۹۶ هزار و ۱۳۲ سهم گشان متعلق به ۱۱ هزار و ۹۸۷ کد معاملاتی از روز جاری در سبد دارایی سهامداران در سامانه ddn.csdiran.com  قابل مشاهده است.

مدیر عامل موسسه پشتیبانی سهام شرکت بین المللی پدیده شاندیز گفت: سهامدارانی که تا پایان مرداد ماه امسال فرآیند سجامی شدن را بطور کامل انجام داده اند به سایت اعلام شده مراجعه و پرینت سهام گشان یا فایل مربوطه را دریافت و به کارگزار خود تحویل دهند تا نسبت به تغییر کارگزار ناظر اقدام شود و در این صورت اطلاعات سهام گشان ثبت و قابل مشاهده خواهد بود.

وی افزود: در حدود ۲۰ هزار کد معاملاتی از سهامداران باقی مانده گشان برای سجام اقدامی نکرده اند یا فرآیند سجامی شدن را بطور کامل طی نکرده اند، که توصیه می شود هر چه سریعتر برای نهایی کردن سجام اقدام کنند تا در مکاتبه اخیر با شرکت سپرده گذاری که در پیش است ، امکان تخصیص سهام به این افراد فراهم شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

blank
دکمه بازگشت به بالا
Translate »

جلوگیری از کپی کردن مطالب

Adblock رو غیر فعال کنید

لطفا برنامه یا افزونه بلاک تبلیغات خود را غیر فعال کنید سپس رفرش کنید