اسلایدرشهری

ماجرای پلمپ دفتر معاون فرهنگی شهردار چه بود؟

توضیح اداره کل حقوقی شهرداری مشهد در مورد ماجرای پلمب دفتر معاونت فرهنگی

به گزارش صدای مشهد، با توجه به گمانه زنی‌ها و شایعات منتشر شده در فضای مجازی، درخصوص پلمب دفتر معاونت محترم اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد؛ اداره کل حقوقی شهرداری مشهد که مسئولیت پیگیری امور حقوقی در حوزه مدیران شهرداری را نیز برعهده دارد، لازم می‌داند توضیح کارشناسی خود را جهت جلوگیری از شایعات بیشتر ارائه نماید.

توضیح اینکه صبح روز یکشنبه مورخ ۵ شهریور ۱۴۰۲ طی تماس تلفنی معاون محترم اجتماعی و فرهنگی با سرپرست اداره کل حقوقی شهرداری، اطلاع داده شد که مامور محترم اماکن در حال پلمب دفتر ایشان است و در مورد علت این اقدام نیز توضیحی ارائه نمی نماید.

متعاقبا اداره کل حقوقی شهرداری براساس وظیفه ذاتی خود با پیگیری سریع از مقامات قضایی مربوطه و مبتنی بر تعاملات سازنده بین دو دستگاه، مساله را پیگیری و با همکاری بسیار مطلوب مسئولین محترم قضایی، رفع پلمب در کمتر از یک ساعت انجام شد.

علت پلمب دفتر، سوء تفاهمی در مورد تعلل حوزه فرهنگی در تبعیت از دستورات قانونی مقام قضایی بوده است؛ اما بررسی‌های انجام شده حاکی از آن است که سوء تفاهم مذکور، ناشی از تفاوت نظرات کارشناسی نسبت به مسأله مورد نظر بوده و معاونت فرهنگی هیچ قصدی برای تمرد از دستورات قضایی نداشته است. با این توضیح موضوع از نظر قضایی پایان یافته است.

لذا با توجه به وجود تعاملات و همکاری حداکثری و سازنده در دوره جدید مدیریت دادگستری استان و مدیریت شهری به جهت رفع مشکلات و معضلات موجود در مسیر خدمت رسانی جهادی به زائران و مجاوران مضجع منور رضوی و اجرای پروژه‌های عمرانی شهر، مسلما این تعاملات، همدلی و همراهی میان شهرداری مشهد مقدس و دادگستری استان در راه خدمت رسانی مناسب به شهروندان گرانقدر با قوت و عمق بیشتری ادامه خواهد داشت. ان شاءالله

در نهایت ضمن تقدیر و سپاس از همه دغدغه مندان اجتماعی و فرهنگی، انتظار می‌رود در شرایطی که شهر مشهد مقدس در حال آماده شدن برای ایام دهه آخر ماه صفر و پذیرایی از خیل عظیم عزاداران شهادت ولی‌نعمتمان امام رضا علیه السلام می باشد؛ با پرهیز از گمانه‌زنی‌های غیر متقن و شایعات، زمینه همدلی لازم برای انجام این ماموریت بزرگ از سوی همه ارادتمندان و خادمان علی ابن موسی الرضا علیه السلام را فراهم نمائیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

blank
دکمه بازگشت به بالا
Translate »

Adblock رو غیر فعال کنید

لطفا برنامه یا افزونه بلاک تبلیغات خود را غیر فعال کنید سپس رفرش کنید