ورزشی

کشتی خراسان باید به جایگاه واقعی خود برگردد

«رضا افضلی» سرمربی تیم جاودانی نیز در این جلسه بیان کرد: امروز کشتی خراسان در جایگاه گذشته خود قرار ندارد و نگاه وفاق و همدلی کشتی خراسان را به جایگاه اصلی خود باز می گرداند.

به گزارش صدای مشهد ؛حسن تازیکی مدیرعامل تیم جاودانی در کنفرانس مطبوعاتی با خبرنگاران که در هتل ثامن طرقبه برگزار شد ضمن ابراز امیدواری برای قهرمانی در لیگ‌دسته یک و حضور در لیگ برتر بیان کرد: ما در لیگ دسته یک با اقتدار حضور داشتیم و امیدواریم این روند در سالهای بعد به صورت حضور در لیگ برتر و قهرمانی ادامه داشته باشد.

مدیرعامل تیم کشتی جاودانی گفت: خراسان در گذشته قطب کشتی ایران بوده اما جایگاه واقعی خود را از دست داده است و باید با همکاری و تعامل ورزش استان، کشتی خراسان به جایگاه قبلی خود باز گردد.

وی همدلی و همراهی با این تیم را بسبار مهم دانست و افزود: خراسان در گذشته قطب کشتی ایران بوده اما جایگاه واقعی خود را از دست داده است و باید با همکاری و تعامل ورزش استان، کشتی خراسان به جایگاه قبلی خود باز گردد.

مدیر عامل تیم کشتی جاودانی با اشاره به ورود مالک این تیم در خصوص تشکیل تبم جاودانی، گفت: ایشان با ورود در این حوزه به جوانان با انگیزه کمک بزرگی کردند و سکوی پرشی برای دیگر کشتی گیران شدند.

تیم کشتی جاودانی سکوی پرشی برای دیگر جوانان است

در ادامه «جعفر شمس» مدیر فنی تیم کشتی تیم ساختمانی جاودانی ضمن تشکر ویژه از مالک تیم جاودانی مشهد و مهندس حسن تازیکی مدیرعامل تیم، گفت: اینکه امروز افرادی در وضعیت اقتصادی کنونی بدون هیچ چشم داشتی در این ورزش ورود و هزینه کند جای تقدیر دارد.

شمس با بیان اینکه سال گذشته در مسابقات لیگ دسته یک شرکت کردیم ولی به دلایلی به نتیجه خوبی نرسیدیم، در ادامه به علت عدم ورود اسپانسرها در کشتی اشاره کرد و افزود: سال گذشته با مبلغ و هزینه ای وارد لیگ دسته یک شدیم که امسال این هزینه چند برابر شده.

شمس تصریح کرد: در گذشته اگر کسی وارد ورزش می شد در پرداخت مالیات معاف می شد ولی الان برای معافیت از مالیات، باید باشگاه را ثبت کنید و این موجب می شود که افراد ورود کمتری در بحث اسپانسری و پشتیبانی داشته باشند.

حدود ۳۰ درصد کشتی گیران ما خراسانی هستند

در ادامه «محمد حسن زاده» مربی تیم جاودانی نیز ضمن تبریک بر کسب قهرمانی توسط این تیم، بیان کرد: تیم ما با اقتدار در مرحله نیمه نهایی اول شد و در مرحله یک هشتم تمام رقبا را کنار زد.

وی با اشاره به حضور نفرات شاخص و برجسته از کشتی گیران در این تیم، گفت: برخی عضو تیم‌ملی هستند و حدود ۳۰ درصد کشتی گیران ما خراسانی هستند و درصد هستیم از کشتی گیران خراسانی بیشتر بهره مند شویم.

حسین زاده با اشاره به مسابقات نیمه نهایی که روز گذشته در مشهد برگزار شد، بیان کرد: چند تیم قوی در این لیگ حضور داشتند که خوشبختانه مقام اول را کسب کردیم و امیدواریم فینال جذابی را پیش رو داشته باشیم.

کشتی خراسان از جایگاه واقعی خود فاصله گرفته است

این سرمربی با بیان اینکه نگاه فدراسیون به لیگ‌کشتی نگاه پشتوانه سازی است و می خواهد اسپانسر ورود کنند، افزود: ما دنبال در ابن مسابقات تنها به دنبال نتیجه نیستیم و می خواهیم کشتی خراسان به جایگاه قبلی دست پیدا کند و به کشتی خراسان کمک کنیم.

وی با بیان اینکه هیئت کشتی کوتاهی نداشتند ولی معمولا مسابقات لیگ را باید اسپانسرها و لیدرهای تیم اداره کنند، افزود: ثبت قراداد و درخواست همکاری داشتند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

blank
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
Translate »

Adblock رو غیر فعال کنید

لطفا برنامه یا افزونه بلاک تبلیغات خود را غیر فعال کنید سپس رفرش کنید