کد قفل کردن راست کليک

دسته بندی نشده

چند پیشنهاد به ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا

باتوجه به هشدار وزیر بهداشت در خصوص هفته نسبتا سخت پیش‌رو صدای مشهد چند پیشنهاد به ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا دارد؛ 

لطفا دستور کاهش ساعات کار مجتمع‌های تجاری، مجموعه‌های پذیرایی و تفریحی، فروشگاه‌های اقلام و خدمات غیر ضروری و ناوگان حمل و نقل عمومی را صادر فرمایید تا از میزان رفت و آمدهای عادی کاسته شود.

فعالیت‌های اداری و غیر فوری همچون تعویض پلاک، ثبت اسناد، تخفیفات شهرداری و… که در محیط‌های بسته و شلوغ انجام می‌گیرد، محدود شده و یا به تعویق انداخته شوند.

باتوجه به نیاز همه شهروندان به آب برای شستشوی بیشتر، گاز برای گرم نگاه داشتن منازل و برق برای نیازهای ضروری، شرکت‌های دولتی مربوطه از قطع اشتراک به‌علت بدهی تا مدتی خودداری نمایند.

 از نیروهای مردمی و متخصص برای همکاری داوطلبانه در روزهای احتمالی خطر گسترش ویروس ثبت‌نام گردد.

سوله‌های بحران شهرداری و کارخانه‌های تعطیل داخل و اطراف شهر برای تجهیز و استفاده احتمالی و موقت امداد و درمان برنامه‌ریزی شوند.

همچنین این شب‌ها در سطح شهر و شهرهای ییلاقی مجاور، همچنان مراسمات ازدواج، تولد و… پرشور در حال برگزاری است که می‌توان برای آن‌ها محدودیت تعداد مهمان و ساعت پذیرایی وضع کرد تا کنترل شیوع ویروس کرونا در مشهد همچنان مدیریت شده و قابل قبول پیش رود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. سلام ، پیشنهاد میکنم
    ۱-واحد بسیج محلات با نظارت وزارت بهداشت و ستاد از یک ساعت مشخص شروع به گند زدایی محلات کنند البته قبلش باید به مردم اطلاع رسانی شود که از ان ساعت اعلام شده کسی حق خارج شدن از منزل را ندارند،بنابر این در یک زمان واحد کل شهر و یا کشورضد عفونی خواهد شد .البته باید بعدش هم کنترل های لازم شود .۲- ورودی های شهر هم از ان ساعت باید کنترل و همه وسایل نقلیه ضد عفونی و در صورت لزوم قرنطینه گردند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

blank
دکمه بازگشت به بالا
Translate »

جلوگیری از کپی کردن مطالب

Adblock رو غیر فعال کنید

لطفا برنامه یا افزونه بلاک تبلیغات خود را غیر فعال کنید سپس رفرش کنید