اسلایدراقتصادی

پرداخت بیش از یک هزار میلیارد ریال وام صندوق امداد ولایت به مددجویان تحت حمایت استان

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان رضوی خبر داد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان رضوی گفت: در سال گذشته ۲۵۸۸۳ وام به مبلغ ۳ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال و در سال جاری تاکنون ۸۸۱۴ مورد وام به مبلغ ۱ هزار و ۶۳۰ میلیارد ریال توسط صندوق امداد ولایت خراسان رضوی پرداخت شده است.

به گزارش صدای مشهد، رضا سلم آبادی به مناسبت روز بانکداری اسلامی گزارشی از اقدامات صندوق قرض الحسنه امداد ولایت ارائه کرد و گفت: نگاه کمیته امداد امام خمینی(ره) به صندوق قرض الحسنه امداد ولایت توسعه مشارکت های مردمی در انجام امور خیر و تقویت خدمات رسانی به مددجویان و نیازمندان جامعه است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان رضوی گفت: صندوق قرض الحسنه امداد ولایت و الگوبرداری از بانکداری اسلامی بدون ربا، تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان و جامعه هدف خود با مشارکت خیران اعطا می کند و خوشبختانه این صندوق امروز پیشرو در ترویج سنت قرض الحسنه در کشور است و در خدمت رسانی به جامعه محرومان موفق عمل کرده است.

وی در ادامه با بیان اینکه صندوق قرض الحسنه امداد ولایت خراسان رضوی در سال گذشته ۱۸۴۹ فقره تسهیلات اشتغال و خودکفایی به مبلغ بیش از ۵۸۷ میلیارد ریال پرداخت کرده است، گفت: در سال جاری تاکنون تعداد ۴۱۱ فقره وام به مبلغ بیش از ۱۴۷ میلیارد ریال در این حوزه پرداخت کرده است.

سلم آبادی در خصوص تسهیلات حمایتی افزود: در سال ۱۴۰۱ ، ۲۱۸۴۸ فقره وام حمایتی به مبلغ بیش از ۲ هزار و ۵۴۹ میلیارد ریال پرداخت شده و در سال جاری ۷۷۳۱ وام به مبلغ بیش از یک هزار و ۳۲۶ میلیارد ریال پرداخت شده است.

وی تسهیلات حوزه مسکن را در سال جاری ۴۴۳ مورد به مبلغ بیش از ۱۲۸ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: در سال گذشته ۱۷۳۵ مورد وام مسکن به مبلغ بیش از ۴۱۰ میلیارد ریال به مددجویان پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان رضوی تصریح کرد: در حوزه تسهیلات فرهنگی در سال گذشته ۴۵۱ وام به مبلغ بیش از ۵۳ میلیارد ریال پرداخت شده و در سال جاری تاکنون ۲۲۹ مورد به مبلغ بیش از ۲۸ میلیارد ریال پرداخت شده است.

وی افزود: در مجموع در سال گذشته ۲۵۸۸۳ وام به مبلغ ۳ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال و در سال جاری تاکنون ۸۸۱۴ مورد وام به مبلغ ۱ هزار و ۶۳۰ میلیارد ریال پرداخت شده است.

سلم آبادی در خصوص افتتاح حساب صندوق قرض الحسنه صندوق امداد ولایت در سال گذشته و سال جاری بیان کرد: در سال گذشته ۴۲۴۷۹۵ مورد حساب قرض الحسنه پس انداز به مبلغ ۲ هزار و ۶۴۹ میلیارد ریال افتتاح حساب شده و تا پایان مرداد ماه سال جاری این رقم به ۴۴۱۴۸۹ عدد به مبلغ ۳ هزار و ۱۷۴ میلیارد ریال افزایش یافته است.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

blank
دکمه بازگشت به بالا
Translate »

Adblock رو غیر فعال کنید

لطفا برنامه یا افزونه بلاک تبلیغات خود را غیر فعال کنید سپس رفرش کنید