اسلایدرسیاسی

مطالبه جواب داد؛ قفل ۲۰ساله فیانی باز شد

شرکت رفاهیات دادگستری در ادعای مالکیت زمین‌های روستای فیانی شاندیز محق شناخته نشد

به گزارش صدای مشهد، پرونده زمین خواری شاندیز که به یکی از پرونده های جنجالی امسال و سال گذشته مطالبه گران مشهدی تبدیل شده بود سرانجام به نتیجه رسید. پس از کش و قوس‌های فراوان بر سر اراضی پلاک‌های ۱۶۹ و ۲۶۷ در جاده شاندیز که دعوا بر سر مالکیت این زمین‌ها در سال‌های اخیر موجب منع خرید و فروش و قفل شدن سندهای این زمین‌ها نیز شده بود، اکنون با رویکرد جدید در دادگستری خراسان رضوی، این ماجرا در مسیر رفع شدن قرار گرفته است.

شنیده‌ها حکایت از این دارد که به تازگی با مساعدت دادگستری خراسان رضوی ممنوعیت خرید و فروش این پلاک‌ها برداشته شده و همچنین مدعیانی که از طرف شرکت رفاهیات دادگستری و نیز به صورت شخصی درباره پلاک‌های اراضی ویرانی و روستای فیانی ادعای مالکیت داشتند، در این ادعا محق شناخته نشدند.

وقتی «دادگستری» دزد است، شکایت به کجا ببریم_ نمونه زمین‌های «ویرانی» و «فیانی»

این پرونده که سال‌ها جزو موارد حل نشده در استان باقی ‌مانده بود و چالش‌های اجتماعی و نارضایتی مردم را در پی داشت، اکنون با تدبیر رئیس جدید دادگستری خراسان رضوی مسیرش تغییر کرده و مردمی که معترض دادگستری بوده و نگرانیشان را بابت اینکه شرکت تعاونی رفاهیات دادگستری در مسیر پرونده اعمال نفوذ نکند، بارها ابراز کرده بودند، امروز به رویکرد جدید دلگرم و به حل مشکل چند ساله زمین‌هایشان امیدوار شده‌اند.
 پایان پیام/
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

blank
دکمه بازگشت به بالا
Translate »

Adblock رو غیر فعال کنید

لطفا برنامه یا افزونه بلاک تبلیغات خود را غیر فعال کنید سپس رفرش کنید