اسلایدرورزشی

لیگ فوتسال کارگری دائمی شود

به گزارش صدای مشهد، سید حسین پروانه حسینی ریاست انجمن فوتبال کارگری خراسان رضوی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کارگری، بر نقش بی‌بدیل کارگران در رونق و حرکت رو به جلوی اقتصاد در کشور اشاره کرد و گفت: کارگران ستون فقرات پیشرفت و رونق کشور هستند و در عرصه تولید همواره نقش آفرین بوده‌اند و چه زیبا رهبر معظم انقلاب فرمودند، اگر یک کشور مایل است که اقتصاد پیشرفته‌ای داشته باشد، اقتصاد مستقلّی داشته باشد، رونق اقتصادی به‌معنای واقعی داشته باشد، باید به قشر کارگر اهمیت بدهد؛ چون کارگر، ستون فقرات اقتصاد تولیدی و کاری در کشور است.

وی تصریح کرد: هفته کارگر بهانه‌ای است برای قدردانی از تلاش‌ها و زحمات کارگران و عزیزانی که در راه ساختن ایرانی آباد همواره تلاش می کنند؛ کارگران عنصر اصلی خودکفایی کشور در حوزه های مختلف بوده و دارای جایگاه ارزشمند و رفیعی در نظام جمهوری اسلامی هستند.

پروانه حسینی ادامه داد: افتخار داریم در کشوری زندگی میکنیم که از دل قشر کارگران آن شخصیت هایی ماندگار و با اخلاصی همچون سردار شهید عبدالحسین برونسی در تاریخ این مرز و بوم نامشان جاودانه می شود؛ هم اکنون هم در بین کارگران زحمت کش و عزیز ما افرادی وجود دارند که باید حضور آنها را غنیمت شمرد و قدر دانست.

رئیس انجمن فوتبال کارگری خراسان رضوی با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در این انجمن گفت: از زمانی که مسئولیت فوتبال کارگری را عهده دار شدیم، هدفگذاریمان ایجاد محیط کاری فعال و کمک به تولید کارخانجات و رونق فوتبال کارگری، برای استخدام ورزشکاران در شرکت های تولیدی و صنعتی بوده است.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات فوتسال جام کارگری یادواره سردار شهید عبدالحسین برونسی افزود: هدف ما از برگزاری مسابقات این است که شرکت های صنعتی و کارخانجات نیروی ورزشکار فعال داشته باشند و تیم های کارگری در سطح کشور مطرح شوند.

پروانه حسینی افزود: هدف ما ایجاد لیگ فوتبال و فوتسال کارگری به صورت دائم و پیوند بین ورزش و صنعت است، ورزش استان باید قطب ورزش های کشور باشد اما به دلیل مسائل سیاسی در حاشیه قرار گرفته است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

blank
دکمه بازگشت به بالا
Translate »

Adblock رو غیر فعال کنید

لطفا برنامه یا افزونه بلاک تبلیغات خود را غیر فعال کنید سپس رفرش کنید