کد قفل کردن راست کليک

اسلایدرشهری

عملیات بازپیرایی فضای سبز در پایانه های مسافربری شهرداری مشهد اجرایی شد

مدیر عامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد مقدس از اجرای عملیات بازپیرایی فضای سبز پایانه های این سازمان در ارائه خدمات دهی مطلوب به زائرین و مسافرین اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش صدای مشهد به نقل از روابط عمومی سازمان پایانه های شهرداری مشهد مقدس، سید مهدی کمالی با بیان این خبر اظهار کرد: در راستای خدمات دهی مطلوب، افزایش جلوه های بصری و کاهش آلودگی های زیست محیطی ناشی از تردد روزانه بیش از ۲۰۰۰ دستگاه اتوبوس عملیات بازپیرایی بیش از ۱۲۰ هزار متر مربع از فضای سبز پایانه های این سازمان اجرایی شد.
وی افزود: در آستانه نزدیک شدن به ایام پر فضیلت اربعین حسینی و دهه آخر محرم و صفر و با هدف بهبود میزبانی در استقبال و بدرقه از زائران و مسافران عملیات بازپیرایی فضای سبز در قالب؛ کاشت ۳۰۰۰ بوته گونه گیاهی زرشک، بید فرنگی و پیروکانتا در پرچین ها، کاشت و واکاری ۵۰ اصله درخت از انواع توت پیوندی، نارون و سیاه دال و همچنین کاشت ۱۰ هزار بوته گل فصلی و دائمی اقدام شد.
مدیر عامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد تصریح کرد: کاشت و نگهداری از گونه های گیاهی ضمن ارتقای جلوه های بصری چشم نواز، موجب ایجاد روحیه نشاط و حس آرامش در زائرین و مسافرین شده و همچنین سبب افزایش سطح رضایت آنان از ارائه خدمات دهی مطلوب می گردد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

blank
دکمه بازگشت به بالا
Translate »

جلوگیری از کپی کردن مطالب

Adblock رو غیر فعال کنید

لطفا برنامه یا افزونه بلاک تبلیغات خود را غیر فعال کنید سپس رفرش کنید