اسلایدرورزشی

ضرورت راه‌اندازی سازمان ورزش شهرداری مشهد

به گزارش صدای مشهد، موسی‌الرضا حاجی‌بگلو در مراسم اختتامیه دومین دوره جشنواره ورزشی رمضان اظهارکرد: شورای شهر مشهد اعتقاد خاص و ویژه‌ای به حوزه ورزش جوانان و نوجوان دارد و از روز اول فعالیت، کمیسیون ویژه‌ای را با این موضوع ایجاد کردیم که تاکنون موفق عمل کرده و نشاط و شادابی در حوزه نوجوانان و جوانان به خوبی محقق شده است.

وی با اشاره به ضرورت ایجاد سازمان ورزش شهرداری مشهد، افزود: آنچه در حوزه ورزش مشهد، به همت معاونت سلامت و تربیت بدنی، شاهد هستیم به مراتب از بعضی استان‌های کشور بیشتر است؛ آنچه مسلم بوده این است که برای افزایش نشاط در شهر باید سازمان ایجاد شود.

نایب رئیس و سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در دومین جام رمضان، با حمایت شورای شهر و مدیریت ورزشی شهرداری، ۷۵۰۰ ورزشکار حضور پیدا کردند که پیام بزرگی است؛ در حوزه قهرمانی هنوز خود را آماده نکرده‌ایم ولی نگاه مدیریت شهری به ورزش، خوب، کارآمد و توانمند است تا اتفاقات خوبی رخ دهد.

حاجی‌بگلو خاطرنشان کرد: هرگونه حمایتی که مدیریت شهری و شهردار درباره حمایت از ورزش محلی و قهرمانی بخواهند را انجام می‌دهیم؛ نقش اداره کل ورزش و جوانان استان و شهرستان مشهد، کمرنگ است که قابل قبول نیست و از وزیر ورزش درخواست دارم تکلیف ورزش استان مشخص شود.

وی افزود: درحال حاضر استان خراسان رضوی در حوزه ورزش بلاتکلیف است؛ لذا از وزیر خواهش دارم هرچه سریعتر مدیرکل را معرفی کنند و همه باید پای کار باشند زیرا مشهد شهر شهر ورزشکاران است و تاکنون ورزشکاران نامی داشته ایم و در برخی رشته‌ها، ورزشکاران مشهد‌ در تیم ملی بودند و پرچم جمهوری اسلامی ایران را به اهتراز درآوردند اما درحال حاضر یک تیم فوتبال در این شهر وجود ندارد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: ما آمادگی داریم در تمامی رشته‌های قهرمانی وارد شویم و هزینه کنیم زیرا این هزینه‌ها، سرمایه‌گذاری است. از شهردار و اعضای شورا نیز درخواست دارم که در دو حوزه ورزش قهرمانی و پایه تلاش بیشتری داشته باشند

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

blank
دکمه بازگشت به بالا
Translate »

Adblock رو غیر فعال کنید

لطفا برنامه یا افزونه بلاک تبلیغات خود را غیر فعال کنید سپس رفرش کنید