کد قفل کردن راست کليک

سیاسی

رد صلاحیت همه کاندیداهای حزب اتحاد ملت برای انتخابات شورای شهر

رئیس حزب اتحاد ملت در خراسان رضوی گفت: مراجع چهارگانه‌ای که مسئول بررسی صلاحیت‌ها بودند، باید مدارک قانونی ارائه دهند و بگویند افراد را بر اساس کدام عملکردشان رد صلاحیت کرده‌اند.

به گزارش صدای مشهد، ناصر آملی  با بیان اینکه تقریبا تمام اعضای حزب اتحاد ملت که در انتخابات شوراهای استان ثبت نام کرده بودند، رد صلاحیت شده‌اند، اظهار کرد: عمده این رد صلاحیت‌ها در هیئت‌های نظارت انجام شده است. البته برخی افرادی که به حزب ما نزدیک بودند، اما وابستگی مستقیم حزبی به ما نداشتند، توانسته‌اند تایید صلاحیت شوند و افراد مناسبی هم برای عضویت در شوراها هستند.

وی با بیان اینکه رد صلاحیت‌شدگان حزب اتحاد ملت در انتخابات شوراهای استان، به نتیجه رد صلاحیت خود اعتراض کرده‌اند، ادامه داد: مراجع چهارگانه‌ای که مسئول بررسی صلاحیت‌ها بودند، باید مدارک قانونی ارائه دهند و بگویند افراد را بر اساس کدام عملکردشان رد صلاحیت کرده‌اند.

رئیس حزب اتحاد ملت در خراسان رضوی با بیان اینکه این حزب در ذیل نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان اقدام به ارائه لیست خواهد کرد، عنوان کرد: یعنی اگر لیست نهاد اجماع‌ساز لیست مطلوبی باشد، ما به عنوان عضوی از نهاد اجماع‌ساز آن را تایید می‌کنیم.

آملی افزود: ما در حال بررسی هستیم تا در چهارچوب نهاد اجماع‌ساز، اصلاح‌طلبانی که تایید صلاحیت شده‌اند و به نظر ما نیز فرد مناسبی برای عضویت در شورای شهر هستند را به نهاد اجماع‌ساز پیشنهاد دهیم. ایسنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

blank
دکمه بازگشت به بالا
Translate »

جلوگیری از کپی کردن مطالب

Adblock رو غیر فعال کنید

لطفا برنامه یا افزونه بلاک تبلیغات خود را غیر فعال کنید سپس رفرش کنید