کد قفل کردن راست کليک

اسلایدریادداشت

جولان غول اجاره مسکن در پی بی تدبیری مسئولین و عدم همدلی صاحبخانه ها 

یادداشت سید علی حسینی

حضرت رسول اکرم(ص) در این باره می فرمایند:«ارحم من فی‌الارض، یرحمک من فی‌السماء» به اهل زمین رحم کن تا آنکه در آسمان است تو را رحم کند.

چند ماهی هست شاهد افزایش قیمت چند برابری رهن منازل و کرایه در تمام مناطق شهر هستیم به صورتی که دیگر خانواده ها برای گرفتن یک سرپناه چند متری با مشکلات زیادی روبرو هستند .

امروز چه نهادی و چه سازمانی متولی نظارت بر قیمت می باشد ؟ واقعا نمی‌دانیم و چرا با وجود امکانات ساخت توسط خود مردم ، در واقع واگذاری زمین و حتی مجوز برای دارندگان زمین ،جلوی مافیای ساخت و احتکار منازل رو نمی‌گیریم ؟

سوال اینجاست چرا با محتکرین مسکن برخورد نمیشود ؟

سرنوشت مالیات بر منازل خالی به کجا رسید ؟؟؟

و هزاران سوال دیگر که واقعا ذهن همه بچه های انقلابی را که منتظر ظهور دولتی برای رفع مشکلات بودند مشغول نموده و امروز مطالبه ای از خودمان داریم ،که ما به کی رای دادیم و چرا مشکلات مسکن بصورت عینی و عملی حل نمیشود .

چرا مادران که باید برنامه تربیت خانواده را بر عهده داشته باشند ، مانند گنجشکان بی لانه هر لحظه منتظر رسیدن عقاب های صاحب خانه هستند تا بخشی از زندگی آنها را گرفته و جز پناه بردن به نهادهای حمایتی ،جایی را ندارند .

چرا کسی از بانکها سوال نمیکند که وام‌های ودیعه مسکن چرا به دست مردم نمی رسد و با درخواست ضامن کارمند و ….. فقط این وامها بوی کبابی بیش نیست .

امروز مطالبه همه جوان‌های انقلابی از همه دستگاههای اجرایی و حاکمیتی و نهادهای خدمت رسان که می‌توانند برای این مشکل قدم بردارند این است ، هر گونه کوتاهی را کنار گذاشته و در اقدامی انقلابی و جهادی در کمتر از ۶ ماه آینده ،با ذکر نوع تصمیم عملیاتی و گزارش کامل اقدامات انجام شده وضعیت این نابسامانی را سرو سامان داده و دلهای نگران هزاران خانواده را شادمان کنند .

این درخواست و مطالبه دیگر جایی برای ترک فعل نگذاشته و مطمئن باشید ، با استعانت از خداوند هر کاری برای کمک به مردم باشد ، انجام شدنی خواهد بود .

سید علی حسینی

شورای معتمدین محلات حاشیه شهر مشهد

شهریور ۱۴۰۱

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

blank
دکمه بازگشت به بالا
Translate »

جلوگیری از کپی کردن مطالب

Adblock رو غیر فعال کنید

لطفا برنامه یا افزونه بلاک تبلیغات خود را غیر فعال کنید سپس رفرش کنید