اسلایدراقتصادی

بایدها و نبایدهای رمز ارزها و بازار دیجیتال

کارناشناسان، مشاوره با افراد امین بازار ارز دیجیتال را ضروری ترین روش برای حفظ دارایی ها مردم می دانند.

مدیرعامل انجمن بلاک چین خراسان رضوی گفت: طی ۵ سال آینده رمز ارز در اختیار شهروندان قرار می گیرد و همه مردم به سهولت استفاده از اسنپ و فیلتر شکن با این فن آوری نوین در مسیر زندگی بهتر و راحت تر گام بر می‌دارند.

احمد جنتی فرد که در حاشیه مراسم افتتاح کاپیتالی نو، بازار دیجیتال، به پرسش خبرنگار ما پاسخ می داد با تاکید بر ضرورت آشنایی سرمایه گذاران با این بازار نوظهور، خاطر نشان کرد: این بازار پرسود و مناسب سرمایه گذاری است اما باید افراد هوشیار باشند در دام فریب نیفتند.

وی ۸۰ درصد بستر بازار ارز دیجیتال را کلاهبرداری ذکر کرد و اظهار داشت: شناخت افراد معتبر این بازار که در قالب شرکتها عملکرد امن دارند سخت نیست اما باید حتما آنها را پیدا کرد.

وی کوشش نهادهای دولتی و شرکتهای دخیل در بازار دیجیتال را متعهد به صیانت از پول شهروندان و آگاه سازی آنها دانست اما در عین حال توصیه کرد: افراد در لحظه سرمایه گذاری به دانش و شرایط این بازار مسلط باشند.

جنتی فرد با تشریح تجارب خود در بازارهای داخل و خارج کشور، حرکت ملتها بر روی ریل ارز دیجیتال را اجتناب ناپذیر دانست و یاد آور شد: در افق پیش رو بازارهای دیجیتال جای روشهای سنتی سرمایه گذاری را پر می کند.

در ادامه سارا مظفری رئیس هیئت مدیره و مدیر ارشد شرکت سرمایه گذاری کاپیتالی نو با اشاره به موفقیت مجموعه تحت مدیریت خود در پرتفوگردانی و کسب نتیجه درخشان در سرمایه گذاری مالی، گفت: ما منتظر روند سریع تر سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال هستیم.

blank

وی افزود: نقدینگی در حال ورود به این بازار است اما توصیه می کنیم علاقمندان ضمن حفظ هوشیاری درباره چگونگی خرید و فروش از تجربه لازم و مشورت کافی برخوردار باشند.

خانم مظفری با بیان این نکته که خیلی از افراد موفق به کسب سود از بازار ارز دیجیتال شده اند، عنوان داشت: ما به افراد پیشنهاد می کنیم برای ورود به بازار سرمایه گذاری هرگز وسایل منزل خود را نفروشند و یا وام دریافت نکنند، بلکه با پس انداز ی که برای سود بیشتر دارند پای به این عرصه بگذارند.

وی داشتن قدرت ریسک را، پشتوانه خوبی برای تصمیم های درست دانست و گفت: وقتی دغدغه افراد کمتر باشد، تصمیمهای بهتری می گیرند.

وی همچنین مشاوره با افراد امین بازار ارز دیجیتال را ضروری ترین روش برای حفظ دارایی ها خواند.

علی محمدیان مدیرعامل شرکت کاپیتالی نو هم با تشریح فعالیت های این مجموعه از سال ۹۵ تاکنون، رسالت شرکت خود را آگاه سازی علاقمندان به سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال ذکر کرد و یاد آورشد: با توجه به فضای اقتصاد کشور حتما برای ورود به بازار سرمایه آگاهی و شناخت و دقت ضرورت دارد.

blank

محمدیان یادآور شد: هدف ما این است سرمایه گذار، بازار را به درستی بشناسد و از مسیر درست وارد شود،
وی استفاده از هوش مصنوعی برای پیش بینی بازار را یکی از شیوه هایی اعلام کرد که توسط وی و همکارانش به افراد ارائه می شود.

بگفته آقای محمدیان، رفتار عجولانه و بدون شناخت دقیق نوسانات، افراد، زمان و مکان سرمایه گذاری، تبعات نامناسبی دربر خواهد داشت.

وی توصیه کرد: شهروندان قبل از هر اقدامی با مشاوران باتجربه بازار سرمایه مشورت و نظر قطعی آنها را جویا شوند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

blank
دکمه بازگشت به بالا
Translate »

Adblock رو غیر فعال کنید

لطفا برنامه یا افزونه بلاک تبلیغات خود را غیر فعال کنید سپس رفرش کنید