اسلایدراقتصادی

تفاهمنامه همکاری مشترک شهرک های صنعتی خراسان رضوی و بانک توسعه تعاون

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی از امضا تفاهم‌نامه همکاری دوجانبه اعطای تسهیلات تلفیقی فی مابین شرکت شهرک های صنعتی و بانک توسعه تعاون استان در زمینه رشد و توسعه صنایع کوچک، خبر داد.

به گزارش صدای مشهد؛ « جعفر فرشچی طوسی » از امضای تفاهم نامه شرکت شهرکهای صنعتی و بانک توسعه تعاون با هدف “جهش تولید با مشارکت مردم” و کمک به تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در بخش صنعت عنوان نمود و اظهار کرد : تفاهم‌نامه همکاری اعطای تسهیلات تلفیقی بین شرکت شهرک‌های صنعتی و مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان خراسان رضوی در راستای تفاهم ملی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران امضا شد.

وی ادامه داد: در همین ارتباط بنگاه‌های کوچک و متوسط مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خراسان رضوی که واجد شرایط لازم هستند برای دریافت تسهیلات تلفیقی توسط این شرکت به بانک معرفی می‌شوند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی تصریح کرد: تسهیلات به واحدهای صنعتی به بهره برداری رسیده فعال و راکد و نیز طرحهای نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی مناسب مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خراسان رضوی که بر اساس دستورالعمل ابلاغی از سوی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در کارگروه ارزیابی مشترک شرکت شهرک‌های صنعتی استان و بانک مورد تایید قرار بگیرند، پرداخت خواهد شد.

فرشچی خاطرنشان کرد: هدف از این همکاری پرداخت تسهیلات و تامین سرمایه در گردش و ایجادی صنعتگران و تولیدکنندگان برای حصول ارزش افزوده مناسب و رشد تولید است.

در ادامه مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان خراسان رضوی ، ضمن ابراز خرسندی از این تفاهم نامه گفت: بانک توسعه تعاون امروز یکی از حامیان اصلی صنعت شناخته می شود و خوشحالیم که امروز در نقطه درستی ایستاده ایم.

رئوف احمدی با اشاره به عملکرد بانک توسعه تعاون افزود: فرق ما با سایر بانک ها جوان بودن و چابک بودن است که این دو مولفه در پیشبرد اهداف مجموعه هایی که با ما همکاری می کنند بسیار موثر است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

blank
دکمه بازگشت به بالا
Translate »

Adblock رو غیر فعال کنید

لطفا برنامه یا افزونه بلاک تبلیغات خود را غیر فعال کنید سپس رفرش کنید