اسلایدرسیاسی

بی شناسنامه‌ها در حال تخطئه منتخبین مردم!

یک فعال سیاسی گفت: آن تعداد از منتخبین مجلس که اکنون در حال تخطئه سایر منتخبین هستند، عمدتا به جریان شناسنامه‌داری وابستگی ندارند!

به گزارش صدای مشهد، حمیدرضا ترقی با اشاره به تذکرات رهبر انقلاب نسبت به منتخبین مجلس دوازدهم در مورد عدم پرداختن به دعواهای سیاسی که باعث تلخکامی مردم می‌شود، اظهار کرد: طبیعتا مردم انتظار دارند کسانی که به مجلس راه یافته‌اند، عصاره فضائل ملت باشند و به عنوان الگویی برای سایر آحاد جامعه قرار گیرند. طبیعتا این انتظار مردم باید در رفتار و گفتار نمایندگان منتخب تجلی داشته باشد. اکنون نسبت به گذشته مردم عملکرد و مواضع نمایندگان را دقیق‌تر رصد می‌کنند و آنان را بیشتر زیر نظر دارند.

وی افزود: مسلما مردم نمایندگان مجلس را برای حل مشکلات کشور و ریل‌گذاری صحیح فعالیت‌های دولت انتخاب می‌کنند و توقع دارند نمایندگان با توجه به هزینه‌ بالای قانون‌گذاری و اداره مجلس، تمام وقت خود را صرف مسائل اساسی کشور کنند و در این فرصت کوتاه ۴ ساله، نسبت به رفع مشکلاتی که پیش روی نظام و انقلاب قرار دارد، تمام تلاش خود را به کار گیرند، نه اینکه وقت‌شان صرف دعواهای سیاسی، جنگ قدرت و زدوبند داخل مجلس و کشاندن آن به داخل جامعه شود.

این نماینده سابق مجلس ادامه داد: بر همین اساس اگر افرادی در بین منتخبین مجلس دوازدهم به دنبال جنگ قدرت و عدم هم‌افزایی بین قوا باشند و از تریبون مجلس در جهت تفرقه و تشویش افکار عمومی استفاده کنند، باعث تلخکامی مردم می‌شوند و مردم حس خواهند کرد که مجلس کارایی لازم را برای حل مشکلات آنان ندارد. مردم انتظار دارند مجلس دوازدهم قوی‌تر و کارامدتر از مجلس فعلی برای حل مشکلات آنان گام بردارد.

ترقی اضافه کرد: آن تعداد از منتخبین مجلس که اکنون در حال تخطئه سایر منتخبین هستند، عمدتا به جریان شناسنامه‌داری وابستگی ندارند و عناصری هستند که به صورت انفرادی وارد صحنه شده‌ و طبق یک سابقه‌ای مطرح شده‌اند، اما اینگونه نیست که پشت آنان تشکیلاتی باشد که از آنان یک تعهد جدی گرفته و نظارتی را بر رفتار آنان اعمال کند.

عضو شورای مرکز حزب موتلفه اسلامی عنوان کرد: به هر حال امیدواریم برخی از منتخبین مجلس دوازدهم که در طی یک هفته اخیر رویه نادرستی را در پیش گرفته‌اند و مورد تذکر رهبری هم قرار گرفتند، در رفتار خود تجدید نظر و تا زمان آغاز به کار رسمی مجلس دوازدهم در خردادماه، اخلاق و رفتار خود را اصلاح کنند تا شاهد یک مجلس قوی‌تر و هماهنگ‌تر با مجموعه نظام باشیم. / ایسنا

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

blank
دکمه بازگشت به بالا
Translate »

Adblock رو غیر فعال کنید

لطفا برنامه یا افزونه بلاک تبلیغات خود را غیر فعال کنید سپس رفرش کنید