کد قفل کردن راست کليک

اسلایدر

اطلاعیه نظام پزشکی مشهد درمورد انتشار رأی محکومیت ۳ پزشک با شکایت تبریزیان

نظام پزشکی مشهد در واکنش به آنچه در فضای مجازی درمورد شکایت عباس تبریزیان از سه پزشک مطرح شده، اعلام کرد: آرای صادره قطعی نیست و در دادگاه تجدید نظر استان در حال رسیدگی است.

به گزارش صدای مشهد، نظام پزشکی مشهد امروز(یکشنبه) با صدور اطلاعیه ای به آنچه در فضای مجازی در خصوص شکایت عباس تبریزیان از سه پزشک مطرح شده بود، واکنش نشان داد.

عباس تبریزیان از جمله مخالفان پزشکی مدرن، فردی است که اخیرا  فیلمی در فضای مجازی از وی منتشر شد که طی آن در حضور طرفداران خود اقدام به آتش زدن کتاب مرجع پزشکی طب هاریسون کرده بود.

در متن اطلاعیه سازمان نظام پزشکی آمده است: نظام پزشکی مشهد پس از اطلاع و تشکیل پرونده در دادگاه برای هر سه همکار پزشک وکیل استخدام کرد و در همه مراحل پرونده، دفاع و حمایت های لازم را آنجام داد.

در این اطلاعیه تصریح شده است:‌ رأی یاد شده تعلیقی است و هنوز قطعی نیست و پرونده در دادگاه تجدید نظر استان خراسان رضوی جاری و در حال رسیدگی است بنابراین انتشار حکم دادگاه بدوی از سوی هر شخصی، اقدامی غیر قانونی و قابل پیگیری است. با این وجود، با توجه به وجود بعضی از ایرادها و رضایت شاکی در مرحله تجدید نظر،  شایسته است این پرونده مسیر قانونی خود را  در فضایی آرام طی کند.

سازمان نظام پزشکی با قدردانی از حساسیت و حمایت یکایک اعضای این سازمان، از جامعه فهیم و فخیم پزشکی انتظار دارد ضمن کنترل احساسات در نقد رفتار و عملکرد افراد مداخله گر در امور پزشکی رویه آگاهی بخشی علمی و پیگیری جدی از مجاری قانونی را با استدلالات علمی و حقوقی دنبال کنند.

اوایل بهمن ماه فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که طی آن فردی به نام عباس تبریزیان که ملبس به لباس روحانیت بود در حضور طرفداران خود اقدام به آتش زدن کتاب مرجع پزشکی طب هاریسون کرد.

این اقدام با واکنش تند جامعه پزشکی مواجه شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

blank
دکمه بازگشت به بالا
Translate »

جلوگیری از کپی کردن مطالب

Adblock رو غیر فعال کنید

لطفا برنامه یا افزونه بلاک تبلیغات خود را غیر فعال کنید سپس رفرش کنید