ابتلای شهردار و دادستان مشهد به کرونا

مسؤولان و مدیران مشهدی از روزهای ابتدایی خود به‌طور مستقیم در میدان مبارزه با کرونا حضور داشته‌اند و دو تن از آنان یعنی شهردار و دادستان مشهد به این بیماری مبتلا شده‌اند.

شهردار این شهر که از حدود سه هفته پیش به کرونا مبتلا شده بود، حالا بهبود یافته و دادستان مرکز خراسان رضوی نیز یک هفته‌ای است پس از مثبت اعلام شدن تست کرونا تحت مراقبت است.

محمدرضا کلایی شهردار مشهد که علائم خفیفی از این بیماری داشته و بیماری او پیشرفت نکرده بود، توانسته در مبارزه با این ویروس بر کرونا غلبه کند و وضعیت محمدحسین درودی دادستان مشهد نیز به‌دلیل اینکه بیماری زمینه‌‌ای ندارد، رو به بهبود است.

علیرضا رزم‌حسینی نخستین استانداری بود که وضعیت قرمز اعلام کرد و خراسان رضوی نه‌ تنها وارد وضعیت قرمز د، بلکه شهر مشهد نیز به پیشنهاد شهردار مشهد و موافقت استاندار برای دو روز تعطیل شد.

طبیعی است مسؤولانی که در خط مقدم برنامه‌ریزی و میدان مبارزه با ویروس کرونا هستند بیش از سایر شهروندان در معرض ابتلا به ویروس هستند اما شاید این صحبت کلایی، شهردار مشهد مهمترین جمله این روزهای مشهد باشد: «سفر به مشهد در نوروز، فاجعه به‌ بار می‌آورد.»

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن