کد قفل کردن راست کليک

اسلایدرسیاسی

آیا ستادهای آیت الله رئیسی در استان از لیست شورای وحدت برای شورا حمایت می کنند؟

دبیر هماهنگی ستادهای مردمی آیت الله رئیسی در استان صرفاً جایگاه هماهنگی داشته و اجازه ایجاد ستاد در استان و شهرستان ها و نیز حق صدور حکم و انتصاب را ندارد‌.

سخنگوی ستاد آیت الله رئیسی در خراسان رضوی(شورای وحدت وائتلاف نیروهای انقلاب) گفت: دبیر هماهنگی ستادهای مردمی آیت الله رئیسی در استان صرفاً جایگاه هماهنگی داشته و اجازه ایجاد ستاد در استان و شهرستان ها و نیز حق صدور حکم و انتصاب را ندارد‌.

یاسر ظریفی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: همانطور که حضرت آیت الله رئیسی پیش از این اعلام کردند ایشان هیچ ستاد رسمی در کشور نداشته و تمامی فعالیت‌های انتخاباتی ایشان طبق صحبت‌های خود ایشان، فعالیت‌های انتخاباتی ایشان به عهده شورای ائتلاف نیروهای انقلاب است و ستادی که در تهران تشکیل شده صرفا به منظور هماهنگی ستادهای مردمی استانهاست.
وی افزود: دبیری این ستاد هماهنگی در خراسان رضوی نیز به پیشنهاد شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب، به دکتر بذرافشان داده شد تا دبیراین ستاد و هماهنگ کننده ستادهای مردمی در استان باشند، اما این ستاد اجازه تبلیغات، نصب بنر، ایجاد ستاد در شهرستانها و صدور حکم برای اعضاء و انتصابات نداشته و ندارند.
سخنگوی ستاد آیت الله رئیسی در خراسان رضوی(شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب) یادآور شد: شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب با سپردن ستاد استانی برای انتخابات ریاست جمهوری به جناب آقای نیازمند، مسئولیت تمام امور تبلیغاتی و ایجاد و مدیریت ستادهای آیت الله رئیسی در خراسان رضوی را برعهده ایشان گذاشته و صرفاً احکام نیروهای ستادی آیت الله رئیسی که توسط این شورا صادر شود معتبر است.
وی تصریح کرد: شورای وحدت وائتلاف نیز علاوه بر انتخابات ریاست جمهوری و خبرگان، در شورای شهر نیز از لیست ارائه شده‌اش حمایت کرده و تمام ظرفیت‌های ستادی خود را در ترویج و معرفی این لیست به کار خواهد گرفت.

شایان ذکر است، شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب خراسان رضوی برای ریاست جمهوری از آیت الله رئیسی، برای خبرگان از آیت الله مدرسی یزدی و برای شورای شهر از لیست ۱۵ نفره‌ای که در سایت اطلاع‌رسانی و صفحات رسمی شبکه‌های اجتماعی خود ارایه کرده حمایت می‌کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

blank
دکمه بازگشت به بالا
Translate »

جلوگیری از کپی کردن مطالب

Adblock رو غیر فعال کنید

لطفا برنامه یا افزونه بلاک تبلیغات خود را غیر فعال کنید سپس رفرش کنید