اسلایدرورزشی

آغاز عملیات ساخت «دهکده مدرن ورزش» در مشهد

عملیات اجرایی ساخت «دهکده مدرن ورزشی» در زمینی به مساحت ۶ هکتار در غرب کلانشهر مشهد، آغاز شد.

به گزارش صدای مشهد، شهردار مشهد روز چهارشنبه در آیین آغاز ساخت این دهکده ورزشی، گفت: عملیات اجرایی ساخت این دهکده ورزشی به صورت غیررسمی از اسفند سال ۱۴۰۲ آغاز شد و این طرح اکنون ۱۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
محمدرضا قلندر شریف افزود: در بخش نخست این مجموعه، هفت زمین ورزشی روباز شامل یک زمین چمن مصنوعی استاندارد فوتبال، یک زمین چمن طبیعی فوتبال استاندارد، دو زمین تنیس خاکی، یک زمین چمن مصنوعی مینی‌فوتبال، یک رینگ دو و میدانی و یک زمین ساحلی برای انواع رشته‌های ساحلی پیش‌بینی‌شده است.
وی با بیان اینکه تمام امکانات ورزشی این مجموعه براساس نظر فدراسیون‌های ورزشی و ملی و بین المللی ساخته شده است، گفت: در بخش دوم این طرح، مجموعه ورزش‌های آبی در زمینی به مساحت هزار و ۵۰۰ مترمربع و زیربنای بیش از سه هزار مترمربع برای برگزاری مسابقات ملی و بین‌المللی ساخته خواهد شد.
شهردار مشهد گفت: بخش سوم این دهکده ورزشی هم شامل مجموعه اقامتی در زمینی به مساحت دو هزار مترمربع، با زیربنای هشت هزار و ۹۰ مترمربع در چهار طبقه است.
روز چهارشنبه علاوه بر آغاز ساخت دهکده مدرن ورزشی، بوستان «رحمانیه» و ۴۳ طرح دیگر در حوزه‌های مختلف فنی و ترافیکی و زودبازده در غرب مشهد به بهره برداری رسید.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

blank
دکمه بازگشت به بالا
Translate »

Adblock رو غیر فعال کنید

لطفا برنامه یا افزونه بلاک تبلیغات خود را غیر فعال کنید سپس رفرش کنید