لیست اصولگرایان اعتدالی خراسان‌رضوی فردا اعلام می شود

0

نماینده اصولگرایان اعتدالی خراسان‌رضوی گفت: لیست کاندیداهای منتخب ائتلاف اصولگرایی در شهرستان‌های استان فردا و در مشهد چهارشنبه ۲۸ بهمن اعلام می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری صدای مشهد، حامد واعظ‌ زاده خراسانی ظهر امروز در نشست خبری ائتلاف اصولگرایان اعتدالی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: لیست کاندیداهای منتخب ائتلاف ما در شهرستان‌های استان فردا و در مشهد چهارشنبه ۲۸ بهمن اعلام می‌شود.

وی افزود: علت تاخیر این است که جبهه پیروان خط امام و رهبری امشب لیست کاندیداهای خود را ارائه می‌کند و به جهت تاکید بر وحدت و پرهیز از اختلاف در جریان اصولگرایی، نظر این جبهه برای ما اهمیت دارد.

واعظ زاده با اشاره به اینکه گفتمان اصولگرایی مبتنی بر آموزه‌های دین اسلام و آرمان‌های انقلاب اسلامی است، بیان کرد: هرگونه برداشت و موضعی در تبیین این گفتمان که با آرمان‌های امام و انقلاب در تضاد باشد فاقد اصالت است و مورد پذیرش ما نیست.

نماینده ائتلاف اصولگرایان اعتدالی خراسان رضوی تصریح کرد: گفتمان اصولگرایی ابزاری برای بیرون کردن رقیب نیست بلکه این گفتمان برخاسته از متن نظام است و هرکس از هموطنان ما که به آرمان‌های انقلاب و اندیشه امام راحل و رهبر انقلاب پایبند باشد عضوی از جریان اصولگرایی محسوب می‌شوند.

وی با تاکید بر اینکه تمامی ائتلاف‌های جریان اصولگرایی در گفتمان و مبانی نظری، دیدگاهی مشترک دارند افزود: در بین اصولگرایان در روش تحقق برنامه‌ها و اهداف اختلاف سلیقه وجود دارد اما اساس و مبانی فکری همگی پایندی به آرمان‌ها و ارزش‌های انقلابی است.

واعظ زاده با بیان اینکه وجه تمایز اصلاح‌طلب و اصولگرا در حفظ آرمان‌ها است ادامه داد: آرمان‌هایی نظیر استکبار ستیزی جهانی و حمایت از مظلومان و مستضعفین همچنان با همان رنگ‌وبوی دوران انقلاب برای ما مقدس است و معتقدیم هر مسئول صاحب منصبی در جمهوری اسلامی موظف به پایبندی و پیگیری این آرمان‌ها است.

نماینده ائتلاف اصولگرایان اعتدالی با اشاره به اینکه صدور انقلاب متوقف نشده است گفت: مبارزه با ظلم و استکبار جهانی وظیفه ذاتی ماست و ما همچنان خواهان حذف اسرائیل هستیم و آمریکا را شیطان بزرگ می‌دانیم.

وی تاکید کرد: تحقق و پاسداشت ارزش‌های انقلابی نظیر ساده‌زیستی، پاک‌دستی، شهادت طلبی، انجام کار برای تکلیف و غیره یکی دیگر از اصول گفتمان اصولگرایی است.

واعظ زاده با بیان اینکه ملت ایران، جنگ تحمیلی را که بزرگترین حربه استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی بود را با تکیه بر همین ارزش‌ها ناکام ساختند گفت: در شرایط امروز اگر قرار است اصولگرایان لیستی ارائه دهند ملاک تشخیص باید احراز واقعی این آرمان ‌ها و ارزش‌ها در افراد باشد.

نماینده ائتلاف اصولگرایان اعتدالی با اشاره به اینکه لیستی که از طرف شورای ائتلاف ارائه شده هنوز مراحل خود را به طور کامل طی نکرده است و باید به تایید نماینده ولایت فقیه برسد گفت: این لیست اولیه نباید رسانه‌ای می‌شد؛ امیدواریم با تاسی از نظر آیت الله طبسی و آیت الله علم الهدی، لیستی نهایی که در شأن آبرو اعتبار مردم مشهد باشد به زودی مشخص شود.

وی تصریح کرد: چنانچه لیست ارائه شده به عنوان لیست نهایی تایید شود، توصیه من به سایر دوستان و البته خودم این است که اگر قصد انصراف ندارند دیگر نباید زیر پرچم اصولگرایی به صحنه رقابت بیایند و بصورت مستقل ادامه دهند تا اتحاد و وحدت جریان اصولگرایی حفظ شود.

واعظ زاده با تاکید بر اینکه جریان اصولگرایی از جنس ایمان است و نباید مصادره به مطلوب شود گفت: این جریان متعلق به آحاد مردم ایران است و ریشه در اندیشه اسلام ناب و گفتمان انقلاب اسلامی دارد و اعتقاد داریم که این اندیشه خواهد توانست گره از مشکلات کشور باز کند.

 

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید