با کمک ارزیابی نقاط ضعف شناسایی و در مسیر بهبود قرار می گیرد

0

مدیر عامل شرکت مخابرات خراسان رضوی در مراسم اختتامیه فرآیند ارزیابی اپراتورهای برتر سال ۹۴ گفت:بدون شک ارزیابی صورت گرفته توسط تیم ارزیابی یک فرصت مناسب برای مجموعه شرکت مخابرات استان می باشد  وما می توانیم با کمک این ارزیابی نقاط ضعف خود را بهتر شناسائی و مسیر بهبود را به درستی طی کنیم.


به گزارش پایگاه خبری صدای مشهد،محمد سالاری ضمن تقدیر و تشکر از تیم ارزیابی و کلیه پرسنل  شرکت مخابرات خراسان رضوی عنوان کرد: بدون شک ارزیابی صورت گرفته توسط تیم ارزیابی یک فرصت مناسب برای مجموعه شرکت مخابرات استان می باشد  وما می توانیم با کمک این ارزیابی نقاط ضعف خود را بهتر شناسائی و مسیر بهبود را به درستی طی کنیم.

وی گفت:با عنایت  و توجه حضرت علی ابن موسی الرضا و تلاش همکاران متخصص در حوزه های مختلف شرکت توانسته ایم خدمات شایسته ای را به زائران و مجاوران امام مهربانی ها ارائه کنیم و نسبت به سال های گذشته پیشرفت های چشم گیری در تمام محصولات و خدمات خود داشته باشیم.

مدیر عامل شرکت مخابرات خراسان رضوی به جایگاه مهم این استان در کشور اشاره کرد و افزود:خراسان رضوی از جهات مختلف در کشور دارای اهمیت است و به همین منظور شرکت مخابرات ایران نگاه ویژه ای به این استان در خصوص ارائه خدمات دارد و ما هم بر این مهم کاملا آگاه، و توانسته ایم موفقیت های چشم گیری را بدست آوریم.

سرارزیاب تیم ارزیابی هم در پایان ارزیابی های صورت گرفته از مخابرات خراسان رضوی به نکات مثبت شکل گرفته در این شرکت  اشاره کرد و بیان کرد: خوشبختانه کاملا مشخص است که افراد متخصصی در حوزه های مختلف مشغول به فعالیت می باشند و نتیجه این تلاش ها وضعیت خوب سیستم و شاخص های موجود می باشد.

دکتر علی شکاری گفت:باید در زمینه فرهنگ کار و اهداف بلند مدت شرکت مخابرات استان تلاش های بیشتری انجام گیرد اما در کل می توان  استراتژی های  شکل گرفته در شرکت را مثبت ارزیابی کرد.

گفتنی است؛ جلسه اختتامیه فرآیند ارزیابی اپراتورهای برتر سال ۹۴ با حضور تیم ارزیابی سازمان تنظیم مقررات،مدیر عامل،قائم مقام،مدیران و رؤسای شهرستان های شرکت مخابرات خراسان رضوی در محل ویدئو کنفرانس شرکت مخابرات استان برگزار شد.

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید