گلایه شهروندان از عدم جمع آوری زباله و رفت و روب در منطقه هفت

0

چندهفته ای است که شهرداری عملیات رفت وروب و جمع آوری زباله در برخی محلات منطقه هفت را متوقف کرده که باعث نارضایتی شهروندان شده است.

به گزارش صدای مشهد، یکی از ساکنین محله سیدی، در منطقه هفت شهرداری، طی تماس با تحریریه صدای مشهد گفت: چند هفته ای است خبری از جمع آوری شبانه زباله ها از درب منازل نیست و پیگیر که شدیم گفتند باید زباله ها را در باکس های زباله که در راسته خیابان واقع شده قراردهیم و این به آن معناست که باید هرروز چندصدمتر را برای قرار دادن زباله در باکس های زباله طی کنیم.

وی افزود: خیلی از همسایه ها به رسم قدیم زباله را سر کوچه گذاشته و عدم جمع آوری آنها باعث آلودگی بصری و بوی بد در محل شده است.

این شهروند مشهدی همچنین با اشاره به معضل دیگری در این منطقه بیان کرد: علاوه بر زباله ها عملیات رفت وروب و جاروی خیابان ها نیز در برخی محل ها انجام نمی شود و این موضوع نیز باعث آلودگی خیابان ها و کوچه ها شده است.

به نظر می رسد بحران های مالی در شهرداری مشهد که باعث عدم به موقع مطالبات پیمانکاران و کندی فرایند ارایه خدمات و ایضا ایجاد و ساخت پروژه های شهری جدید شده است، به حدی رسیده که شهرداری ناچار به توقف فعالیت های حیاتی در حوزه خدمات شهری شده است.

منتظر پاسخگویی مسئولین شهرداری در خصوص علت این امر هستیم.

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

طی تماس با صدای مشهد اعلام شد: