کمپین نایب الزیاره را در لبنان ترویج خواهم داد/نائب الزیاره عامل پیوند عمیق‌تر در بین مسلمانان است

0

photo257599722119867352ابو محمد ایوب،فعال سیاسی لبنانی با اعلام پیوستن به کمپین نائب الزیاره بیان کرد: کمپین نایب زیاره٬ شرایط زیارت معنوی علی بن موسی‌الرضا(ع) را برای عموم مردم و عاشقان اهل‌بیت در هر گوشه از جهان٬ فراهم می‌کند.
ابو محمد ایوب ؛ فعال سیاسی کشور لبنان٬ یکی از ۴۰۰ مهمان بین‌المللی است که صبح امروز به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی و حماسه ۱۵ خرداد وارد شهر مشهد شد.
وی در گفتگو با خبرنگار ما بابیان اینکه شرایط سفر به مشهد و زیارت علی بن موسی‌الرضا برای دوست داران این حضرت وجود ندارد٬ اظهار کرد: نایب الزیاره سنت حسنه و نیکویی در میان مسلمانان بوده و هست.
ابو محمد ایوب ادامه داد: از طریق شاهراه کمپین نایب الزیاره، شهرداری مشهد زمینه زیارت معنوی امام هشتم را برای عاشقان آن حضرت٬ به وجود آورده است.
وی با اشاره به اینکه کمپین نایب الزیاره طرح زیارتی موفقی در شهر مشهد خواهد بود٬ تصریح کرد: ضمن برخورداری از اجر معنوی بسیار در این طرح٬ اتصال پیوند و وحدت جامعه اسلامی نیز فراهم می‌شود.

در کمپین نایب الزیاره حضور خواهم یافت
این فعال سیاسی افزود: سفرهای بسیاری به شهر مشهد داشتم و ضمن تشرف به حرم مطهر رضوی٬ برای دوستان و آشنایان نیز دعا کرده و نایب الزیاره شان بودم.
وی اضافه کرد: به کمپین نایب زیاره می‌پیوندم و این کمپین را در کشورم ترویج خواهم داد.

پیوند عمیق‌تر در بین برادران مسلمان٬ با راه‌اندازی کمپین نایب الزیاره
در ادامه گفت‌وگو احمد عبدالله ابوعلی از کشور لبنان ضمن تائید طرح کمپین نایب زیاره شهرداری مشهد٬ این طرح را موفق خواند و خاطرنشان کرد: روش‌های بسیاریبرای ایجاد وحدت در بین کشورهای اسلامی وجود دارد و راه‌اندازی پویش نایب الزیاره توسط شهرداری مشهد می‌تواند گامی در جهت پیوند عمیق‌تر در بین برادران مسلمان در هر گوشه از جهان باشد.

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید