کارگاه آموزشی و توجیهی«چهل‌چراغ انقلاب اسلامی» برگزار شد

0

کارگاه آموزشی و توجیهی«چهل‌چراغ انقلاب اسلامی» با حضور ۳۰۰ نفر از مبلغین کانون‌های خادمیاری تبلیغی رضوی سراسر کشور در مشهد مقدس برگزار شد.

به گزارش صدای مشهد، حجت الاسلام عماد دخانی بیان کرد: در برنامه راویان انقلاب اسلامی که برای بهره مندی از ظرفیت شبکه خادمیاران تبلیغی امام هشتم(ع) در سراسر کشور طراحی شده است، مجموعه ای از آموزش ها پیرامون موضوعاتی از قبیل دستاوردهای انقلاب اسلامی، روایات انقلاب با تاکید و توجه بر چهار عنصر امیدآفرینی، دشمن شناسی، ترویج نظریه مقاومت و مبانی شکل‌گیری انقلاب اسلامی در دو قالب به آن‌ها ارایه می‌شود.

وی افزود: در گام اول اطلاعات و محتوای مورد نیاز از طریق کتاب، بروشور و لوح فشرده در اختیار مبلغین قرار گرفت و در گام بعدی در یک اردو و دوره یک روزه که امروز شاهد برگزاری آن هستیم آموزش های حضوری توسط اساتید برجسته کشوری ارایه می شود.

مدیر امور فرهنگی خدام و کارکنان سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی تصریح کرد: در این کارگاه یک روزه که با عنوان «چهل‌چراغ انقلاب اسلامی» در حال برگزاری است بیش از ۳۰۰ مبلغ از کانون‌های تبلیغی رضوی سراسر کشور حضور پیدا کرده اند و پس از پایان این دوره، برای تبلیغ به شهرهای خود بازگشته و نسبت به فعال سازی شبکه تبلیغی خود اقدام می کنند.

* روابط عمومی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید