پرونده عضو جنجالی شورای شهر مشهد روی میز قاضی/ دادگاه علنی برگزار شد

0

جلسه رسیدگی به اتهامات یکی از اعضای شورای شهر و تعدادی دیگر از متهمان در مشهد صبح امروز به‌صورت علنی برگزار شد.

به گزارش صدای مشهد،جلسه رسیدگی به‌ اتهامات یکی از اعضای شورای شهر و تعدادی دیگر از متهمان در مشهد امروز به‌صورت علنی برگزار شد.

برپایه همین گزارش نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات یکی از اعضای شهر مشهد به‌همراه تعدادی دیگر از متهمان در شعبه ۱۳۲ دادگاه کیفری دو مشهد به‌ریاست قاضی باخدا به‌صورت علنی در مجتمع قضایی امام خمینی(ره) مشهد برگزار شد.

در این جلسه که با حضور متهمان و وکلای آنها و تعدادی از دانشجویان، شهروندان و اصحاب رسانه و مطبوعات برگزار شد، قاضی باخدا پس از اعلام رسمیت جلسه و اعلام تذکرات قانونی و اخلاقی لازم از نماینده دادستان خواست که به‌قرائت کیفرخواست تنظیمی بپردازد.

پس از قرائت کیفرخواست توسط نماینده دادستان عمومی و انقلاب مشهد، متهمان حاضر در جلسه به دفاع از خود در مورد اتهامات مختلف از جمله ارتکاب به فعل حرام، شرب خمر، اعمال نفوذ به‌خلاف حق و مقررات قانونی، تحصیل مال نامشروع، ارتشاء، شروع به ارتشاء، تصدی بیش از یک شغل، انتشار عکس‌های مستهجن، دائر کردن مکان فساد و فحشا، معاونت و ارتکاب در فعل حرام از طریق تشکیل باند و روابط نامشروع پرداختند.

در این جلسه همچنین وکلای مدافع متهمان ضمن ارائه دفاعیه، توضیحات و دفاعیات مورد نظر را به محضر دادگاه ارائه کردند.

گفتنی است نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات خانم‌ها (آ ــ الف)، (ز ــ پ)، (ت ــ ص)، (الف ــ ر)، (س ــ م) و آقایان (م ــ د) و (الف ــ ش) با یک ساعت تأخیر به‌دلیل عدم‌حضور دو تن از متهمان پرونده در ساعت ۱۰ صبح آغاز شد و در ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه به‌پایان رسید، همچنین جلسه آتی رسیدگی به اتهامات افراد مذکور بنا به‌درخواست وکلای متهمان به‌صورت علنی برگزار می‌شود.

 

*مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید