پاسخ دندان شکن شهلا به توئیت مدیر الیت

0

امیر شهلا نسبت به توئیت مدیر الیت که انتقاد وی را توهین تلقی کرده بود واکنش نشان داد.

به گزارش صدای مشهد؛ امیر شهلا امروز طی پیامی تند خطاب به مدیر جوان الیت که انتقاد شهلا را توهین به کارکنان الیت تعبیرکرده بود نوشت:

” مدیرعامل‌محترم الیت در توئیتی، نسبت به واژه «پول‌زور» که در پست‌قبلی‌ام آورده‌ام، انتقاد کرده و آن را معادل «زورگیری»‌ و توهین به پرسنل‌شان دانسته‌اند. این‌که مدیرعامل باانگیزه و اهل‌رسانه الیت، نسبت به اخبار حواشی مجموعه‌شان حساسیت دارند، شایسته تقدیر است، اما از مدیر خوش‌فکری که آمده تا ناجی یک شرکت ضررده و پُرشاکی باشد، انتظار است به جای پاسخ‌های غیرفنی که کارکردش، تنها، دست‌بالا داشتن در مواجه با افکارعمومی است، با شهامت و متانت، پاسخگوی مطالبات مردم و انتقادات نمایندگان آن‌ها باشند. از آن‌جا که ایشان بعید‌ترین برداشت را از «پول‌زور» داشته‌اند و جهت فلش را به سهو یا عمد، به‌سمت پارک‌بانان زحمت‌کش چرخانده‌اند، توضیح چند نکته را ضروری می‌دانم:
۱- این‌که از دل یک متن چندصفحه‌ای، یک واژه دلخواه را دست‌چین کرده و واکنش احساسی راه بیاندازیم، به هیچ وجه در شأن مدیری که قول داده اوضاع نابه‌سامان شرکت تحت‌امرش را به‌سامان کند، نیست. در آن مطلب، اقلاً ۶پرسش اساسی مطرح کردم و از آقای مدیرعامل خواستم برنامه‌های‌شان را درمورد هریک بگویند. اما در توئیت ایشان، دریغ از یک خط پاسخ به یکی از آن‌ سوأل‌ها! انگار مشکل مردم با الیت، استعمال واژه «پول‌زور» است!
۲- اگر مدیرعامل محترم زمان بیشتری را برای شنیدن گلایه‌های شهروندی بگذارند، در خواهندیافت، مردم برای بیان حسّی که هنگام خرید «شارژ » بر آن‌ها مستولی است، از الفاظی بسی تندتر استفاده‌می‌کنند. «پول‌زور» به پولی گفته می‌شود که پرداخت‌کننده‌، مابه‌ازای پرداختی که کرده، خدمت یا کالا دریافت نکرده و همواره احساس غَبن فاحش دارد. برای اطلاع از نظر مردم، می‌توانید نظرسنجی کنید که آیا الیت را پول زور می‌دانند یا نه؟
۳- هرچند همواره مرجع، ضمیر خویش را پیدا می‌کند، لکن این‌دفعه جناب مدیرعامل سعی دارند همکاران‌شان را ضمیر دریافت «پول‌زور» بدانند. حال آن‌که آن بندگان‌خدا، مأمور شما و معذور مردم‌اند. اگر بگویید بگیرید، ناچار به گرفتن هستند و اگر بگویید نگیرید، اتفاقاً عذاب روحی‌شان در مواجهه با مردم عاصی از الیت کم‌تر می‌شود. بهتر است نشانی «پول‌زور» را از افرادی بگیرید که بی‌رقیب و در انحصار مطلق، شرکتی را به چندمیلیارد به شهرداری قالب کردند، بدون آن‌که سرسوزنی خدمت ارایه دهند، از مردم پول می‌گیرند، برخلاف نصّ صریح قانون، درآمدها را در جای خودش هزینه نمی‌کنند و پایان هر سال‌مالی باافتخار اعلام می‌کنند: امسال هم کم‌آورده ایم، زیان‌ده هستیم و برای زنده‌ماندن، راهی جز گران‌کردن تعرفه‌های مان نداریم! باقی عرایض بماند برای دوشنبه موعود.”

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید