مردی که ۲۷ سال است سکسکه می کند!

0

هیچ کس سکسکه ها را جدی نمی گیرد، چون مشکل بزرگی نیستند و بعد از چند دقیقه از بین می روند. اما برای باب تیلر قضیه کاملا متفاوت است. او طی ۲۷ سال گذشته مرتب سکسکه کرده و به نظر نمی رسد که بتواند تا آخر عمر از این مشکل عجیب نجات پیدا کند. او که از اهالی بریستول است، یکی از کسانی است که به سکسکه مزمن مبتلا می شوند و هرگز نمی دانند علت این بیماری چیست.

به گزارش پایگاه خبری صدای مشهد، آقای تیلر می گوید “شب ها حداقل یک ساعت طول می کشد که به خواب بروم و صبح بعد از بیدار شدن با ناراحتی می فهمم که سکسکه ام همچنان ادامه دارد.”
هر دو ثانیه یک بار، سکسکه حرف او را قطع می کند، و او هر روز صبح یک لیوان آب می نوشد به این امید که شاید سکسکه اش قطع شود، ولی بی فایده است.
آقای تیلر تقریبا هر راه حلی را امتحان کرده است، از جمله خوردن یک قاشق خردل، ایستادن روی سر خود، و نوشیدن آب معمولی و آب شیرین. آقای تیلر بارها برای حل مشکل خود به پزشکان مختلف مراجعه کرده ولی هیچ یک از آنها به درمان او کمک نکرده اند.
آقای تیلر می گوید ” به من گفته اند که شاید بتوانند اعصاب شکمم را جراحی کنند اما حرفشان زیاد جدی نبود. آنها نمی دانند که این مسئله چقدر برای من مهم است. یکی از پزشکان می گوید بهتر است از دارو استفاده کنم ولی من ترجیح می دهم عمل شوم تا اینکه داروهایی را بخورم که مرا بیمار می کنند.

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید