راه اندازی هلدینگ هایپرمارکت در مشهد

0

هلدینگمدیرعامل شرکت اورست مدرن پارس گفت: در راستای اشتغال زایی و مشتری مداری در شهر مشهد هلدینگ هایپرمارکت در  مشهد راه اندازی  می شود.
به گزارش پایگاه خبری صدای مشهد، محمت طاریک دمیریاکان در نشست اقتصادی با مدیران معاونت اقتصادی شهرداری مشهد؛  اظهار کرد: با توجه به نیاز شهر مشهد و توانمندی آن از نظر جذب زائر نیاز است تا با یک نگاه کارشناسی تعداد فروشگاه های زنجیره ای در این شهر افزایش پیدا کند.

وی با بیان اینکه هزار نیروی انسانی در این طرح مشغول به کار خواهند شد؛ افزود: ما تاکنون در شهرهای قزوین، ارومیه و تهران این فروشگاه های زنجیره ایی را با کادر آموزش دیده ایجاد کرده ایم و به دنبال این هستیم که فروشگاه هایی با  فضای ۲۰۰ تا ۲۵۰ متری با تخفیف ۵تا ۳۰ درصد  همانند سایر استان ها در شهر مشهد تاسیس شود.

مدیرعامل شرکت اورست مدرن پارس همچنین به طرح کارشناسی این فروشگاه های زنجیره ای اشاره کرد و گفت: فروشگاه زنجیره ایی این شرکت، آماده همکاری با تمام  مسئولان شهرداری های ایران است.

دمیریاکان با بیان این مطلب که نقطه ایده آل ما تعداد ۱۰۰هایپرمارکت در شهر مشهد است، افزود: با توجه به شناختی که از شهر مشهد و تعداد افرادی که در محلات آن ساکن بدست آوردیم، تعداد ۱۰هایپر جواب گوی نیاز شهروندان و زائران در شرایط فعلی است.

همچنین در ادامه محمد رضا مزجی،معاون اقتصادی شهرداری مشهد در این نشست به هیئت سرمایه گذار ترکیه ای گفت: شهر مشهد پتاسیل خوبی در راستای جذب زائر و گردشگر با مشارکت سرمایه گذاران خارجی دارد.

وی ابراز امیدواری کرد این مشارکت بتوانند نیاز شهروندان و زائران خارجی شهر مشهد را پاسخ دهد و افزود: برای انجام هر چه سریع تر اجرای طرح پروژه های آماده شده اطلس ایرانیان را در اختیار تان قرار می دهیم.

معاون اقتصادی شهرداری مشهد با بیان اینکه هدف ما با سرمایه گذاران ایجاد یک رابطه دو طرفه است، اذعان کرد: شهرداری مشهد آمادگی هرگونه ارتباط با تمام سرمایه گذاران داخلی و خارجی در راستای تقویت  و توسعه اقتصاد شهر مشهد را دارد.

محمد رضا مزجی گفت: با حمایت شورای اسلامی شهر مشهد به دنبال این هستیم که تعداد پروژه های اقتصادی را با مشارکت سرمایه گذاران افزایش دهیم.

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید