تولید «ماست کینوآ رضوی» توسط آستان قدس رضوی/ غذا دارویی خوشمزه و مفید

0

مدیر عامل شرکت فرآورده‌های لبنی رضوی از تولید محصول جدید «ماست فرا سودمند کینوآ» این شرکت خبر داد.

به گزارش صدای مشهد، سید مهدی طالبیان بیان کرد: این شرکت در راستای تکریم مصرف‌کننده‌های گرامی، همواره تولید محصولات سلامتی‌بخش را به عنوان یکی از اولویت‌های خود قرار داده است.

وی درباره مزایای این محصول گفت: دانه‌های کینوآ دارای خواص بی‌شماری است که به واسطه افزوده شدن به ماست، این محصول را به غذا دارو تبدیل می‌کند که از جمله خواص آن می‌توان به بهبود سلامت دستگاه گوارش، بهبود سلامت گردش خون با وجود املاحی همچون آهن، املاح و ویتامین‌ها و… را نام برد.

مدیر عامل شرکت فرآورده‌های لبنی رضوی ادامه داد: این محصول به لحاظ تنوع تولیداتی که خواهد داشت، جایگاه خوبی در میان سبد محصولات این شرکت و بازارپسندی کسب می‌کند.

طالبیان مهم‌ترین شاخصه محصول جدید ماست فرا سودمند کینوآ رضوی را مفید و سلامت بخش بودن آن عنوان کرد.

وی ادامه داد: این محصول در بسته‌بندی‌های لیوانی و در وزن‌های ۲۵۰ و ۵۰۰ گرمی به بازار عرضه خواهد شد.

مدیر عامل شرکت فرآورده‌های لبنی رضوی در پاسخ به این سوال که برای تولید ماست فرا سودمند کینوآ چه مراحلی طی شده است، گفت: پس از انجام تحقیقات و بررسی‌های گسترده بر روی منابع علمی، این محصول به مرحله تولید آزمایشی در آزمایشگاه رسید و مراحل تولید داخلی در سطح نیمه صنعتی نیز انجام شد و با نمونه‌های صورت گرفته توانست رضایت مصرف‌کنندگان را جلب کند.

طالبیان ادامه داد: محصول جدید ماست فراسودمند کینوآ رضوی در حال حاضر در مراحل تولید صنعتی قرار گرفته است.

گفتنی است چندی پیش نیز شیر کامل غنی‌شده با ویتامین D3 توسط این شرکت وارد بازار شد. این محصول نیز ضمن پیشگیری از چاقی و جلوگیری از بیماری خود ایمنی، ریه‌‌ها را قوی نگه داشته و استخوان‌ها را تقویت می‌کند. استفاده از شیر درجه یک دامداری‌های آستان قدس رضوی، غنی بودن با ویتامین D3و نیز برخورداری از چربی کامل ( ۴/۳ درصد) و طعم بهتر از جمله مهم‌ترین شاخصه‌های این محصول به شمار می‌رود.

* آستان نیوز

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید