ماجرای استعفای معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار مشهد

0

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار مشهد گفت: انتخاب معاون حق آقای شهردار بوده و همه باید به این حق احترام بگذارند.

به گزارش صدای مشهد، پس از انتقادهای هر دوجناح از عملکرد معاونت فرهنگی شهرداری مشهد، هادی بختیاری ترجیح داد تیم جدید مدیریت شهری را ترک کرده و بیش از این خود را در مظان انتقادها قرار ندهد.

وی در پاسخ به پرسشی در خصوص اعلام گزینه‌های احتمالی جانشینی وی، انتخاب معاون را حق شهردار دانست و گفت: همگان باید به این حق احترام گذاشته و شرایطی را فراهم آورند که ایشان در شرایطی مطلوب برای انتخاب یاران کاری خود تصمیم بگیرند.

وی ادامه داد: به ویژه که شورای شهر و بدنه اجتماعی جریان حاکم بر آن نیز انتظار دارد حوزه فرهنگی تغییرات گفتمانی بیشتری و با سرعت بالاتری داشته باشد و از وضعیت موجود ناراضی‌اند.

دو هفته قبل استعفایم را نوشتم

بختیاری افزود: من به نوبه خود برای اینکه ایشان در شرایطی آزاد و راحت تصمیم بگیرند دو هفته قبل استعفای خود را نوشته و به اطلاع ایشان رسانده‌ام، اگرچه به علت مشغله کاری ایشان و فراهم نشدن وقت دیدار امکان تقدیم حضوری فراهم نشده است.

در دو هفته اخیر و پس برخی اظهارنظرها گمانه‌زنی‌ها در خصوص احتمال رفتن هادی بختیاری از معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد بالا گرفت. این در حالی است که دکتر سلمان ساکت به عنوان اصلی‌ترین گزینه احتمالی جانشینی وی در این مقام؛ امروز در گفت‌وگو با ایسنا از رد پیشنهاد پذیرفتن این سمت خبر داد.

*گفتگو از ایسنا

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید