قانعی: سخنانم درباره فساد اخلاقی عرب زبان ها در مشهد تحریف شده است

0

رئیس اتحادیه هتل داران مشهد تصریح کرد: مطالبى که در رسانه ها مطرح شده با مطالبى که من گفته ام متفاوت است و برداشت گزارشگر محترم سلیقه اى و به‌نوعى تحریف شده می باشد.

به گزارش صدای مشهد؛ محمد قانعی در خصوص مصاحبه اخیر خود با موضوع فساد اخلاقی مسافران عراقی در مشهد، اظهار کرد: مطالبى که در رسانه ها مطرح شده با مطالبى که من گفته ام متفاوت است و برداشت گزارشگر محترم سلیقه اى و به‌نوعى تحریف شده می باشد.

وی ضمن تکذیب مطالب منتشر شده در رسانه ها، بیان کرد : ما نمی توانیم صد در صد تایید کنیم که این اتفاقات در خانه مسافرها می افتد؛ اما به دلیل عدم نظارت بر این مکان های اقامتی اگر بنا به وجود فساد اخلاقی در بین عراقی‌ها باشد بیشتر در این نوع اماکن رخ می دهد.

رئیس اتحادیه هتل داران مشهد تصریح کرد: تا کنون در هیچ هتلی چنین تخلفی رویت نشده است.

قانعی با اشاره به این که هیچ هتلی به زنان و مردانی که قانونی با یکدیگر همسر نیستند اقامت نمی دهد، تاکید کرد: نه در مشهد و نه در هیچ جای کشور هتل ها اجازه پذیرش زنان و مردانی که همسر قانونی هم نیستند را ندارند لذا اگر فساد اخلاقی‌ای صورت میگیرد بیشتر در اماکن اقامتی غیر رسمی است.

وی اذعان کرد: ما نمی توانیم صد در صد تایید کنیم که این اتفاقات در خانه مسافرها می افتد؛ اما به دلیل عدم نظارت بر این مکان های اقامتی اگر بنا به وجود فساد اخلاقی در بین عراقی ها باشد بیشتر در این نوع اماکن رخ می دهد و تا کنون در هیچ هتلی چنین تخلفی رویت نشده است.

رئیس اتحادیه هتل داران مشهد در پاسخ به این سوال که آیا منبع موثقی در خصوص این اتفاق در مشهد وجود دارد گفت: در این زمینه چون ارتباطی با خانه مسافرها نداریم نمی توانیم منبع اطلاعاتی قوی ای داشته باشیم اما شنیده ها حاکی از این اتفاق است.

وی بیان کرد: در حال حاضر بین ٢٠تا ٢۵درصد هتل های مشهد را زائران عرب زبان تشکیل می دهند که بخش عمده ای از این تعداد عراقی هستند.

*مشهد فوری

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید