عید قربان مهربانی را میهمان‌خانه نیازمندان کنید

0

کمیته امداد خراسان رضوی آمادگی خود برای دریافت نذر قربانی نیکوکاران را به‌منظور توزیع بین خانوارهای نیازمند اعلام کرد.

به گزارش صدای مشهد، حبیب‌الله آسوده، با اعلام اینکه در سال گذشته خیران نزدیک به چهار میلیارد تومان به این نهاد کمک کردند افزود: پیش‌بینی می‌شود این مشارکت امسال به هفت میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان برسد.

وی به تعامل کمیته امداد خراسان رضوی با سه هزار و ۲۰۰ مسجد به‌منظور جذب نذورات و قربانی اشاره کرد و افزود: نیکوکاران از ابتدای سال تاکنون ۶۰۰ میلیون تومان در بخش نذورات و قربانی به کمیته امداد استان اهدا کردند که در کمترین زمان بین نیازمندان توزیع‌شده است.

آسوده بابیان اینکه در سطح خراسان رضوی ۱۰۶ پایگاه آمادگی دارند تا مشارکت‌های نقدی و قربانی نیکوکاران را جمع‌آوری کنند گفت: این پایگاه‌ها شامل ۱۲ مورد در اطراف حرم مطهر، ۳۶ مورد در دفاتر کمیته امداد استان و ۵۸ مورد در مراکز نیکوکاری برپا می‌شوند.

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی روش‌های پرداختی را علاوه بر مشارکت حضوری در پایگاه‌های این نهاد، شامل واریز به شماره‌حساب ۰۱۰۵۲۲۴۴۰۶۰۰۰ بانک ملی با شناسه واریز ۳۸۷۳۱، شماره‌گیری کد:
# ۷ * ۳ * ۰۵۱ * ۸۸۷۷ *، استفاده از اپلیکیشن سنا و مراجعه به سایت emdad.ir دانست.

وی با اعلام اینکه کمیته امداد نذورات نقدی مردم را دریافت و نسبت به خرید، ذبح و توزیع گوشت قربانی میان نیازمندان اقدام می‌کند اظهار کرد: نذورات قربانی با اولویت زنان سرپرست خانوار، خانوارهای دارای بیمار، ایتام و خانوارهای عائله‌مند درهمان منطقه جمع‌آوری‌شده توزیع می‌شود.

آسوده یادآور شد: نیکوکاران به‌منظور کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۳۱۲۸ تماس برقرار کنند.

*سایت خبری کمیته امداد

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید