دشمن با ایجاد داعش به دنبال مشوه جلوه دادن اسلام است

0

رئیس شورای شهر تهران گفت: دشمنان اسلام با تشکیل گروهک های تروریستی همچون داعش به دنبال مشوه جلوه دادن اسلام هستند.

به گزارش پایگاه خبری صدای مشهد، مهدی چمران شامگاه یکشنبه در مراسم بزرگداشت شهدای مدافع حرم با بیان اینکه دشمنان بخاطر عجز از ایستادگی در مقابل رشد فزاینده اسلام راه منحرف کردن و بدنام جلوه دادن آن را انتخاب کردند بیان کرد: دشمنان اسلام با تشکیل گروهک های تروریستی همچون داعش به دنبال مشوه جلوه دادن اسلام هستند.
وی تصریح کرد: غرب در مقابل عظمت و منطق اسلام احساس عجز و ناتوانی میکند و برای همین تلاش دارد تا مسلمانان را جاهل و عقب مانده جلوه دهد و آن را در افکار عمومی خود خون خوار و آدم کش معرفی کند.
چمران افزود: هیچ مکتبی جنایت و خون خواری گروهک تروریستی داعش را پذیرا نیست چرا که این گروهک انحرافی با تبلیغات منفی خود اسلام هراسی را در میان جهانیان ترویج می دهد و باعث رعب و وحشت از اسلام شده است.
وی در بخش دیگری از سخنانش ضمن اشاره به سخن شهید مصطفی چمران که بر این باور بود که هیچ سلاحی کاراتر از شهادت نیست عنوان کرد: مردم غیور ایران در تمام عرصه ها و در تمام طول تاریخ با اتکا به فرهنگ جهاد، مقاومت و شهادت در برابر ظلم ایستادگی کرده اند.
چمران یادآورشد: ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس با تکیه بر نور ایمان که در دل رزمندگان تابیده بود و با روحیه شهادت طلبی به رهبری امام (ره) مقابل صدام که توسط همه کشورهای غربی از لحاظ تجهیزاتی و تبلیغاتی حمایت می شد ایستادگی کرد.
شایان ذکر است؛ مراسم یادبود شهدای مدافع حرم با حضور خانواده معظم شهدا، ایثارگران، بسیجیان و اقشار مختلف مردم در مسجد فاطمه زهرا(س) شهرری برگزار شد.

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید