دستگیری جاعل مدارک پزشکی و قاچاقچی دارو در مشهد

0

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: ماموران انتظامی خراسان رضوی موفق به دستگیری دو متهم به جعل مدارک پزشکی و قاچاق دارو شدند.

به گزارش صدای مشهد ، سردار محمد کاظم تقوی فرمانده انتظامی خراسان رضوی ظهر سه شنبه گفت: در پی کسب اطلاعاتی مبنی بر توزیع دارو‌های غیرمجاز و قاچاق در محدوده خیابان کوهسنگی مشهد دستورات لازم برای بررسی موضوع صادر شد.

وی تصریح کرد: تیم‌های کلانتری جهاد مشهد در این ماموریت ضربتی بلافاصله وارد عمل شده و پس از تحقیقات گسترده، ساختمان مذکور را مورد شناسایی قرار دادند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: پلیس با هماهنگی مقام قضائی ساختمان مذکور را بازرسی و ۵ هزار و ۹۰ عدد انواع داروی غیرمجاز و ۳۳ کیلو و ۵۰۰ گرم پودر کراتین بدون مجوز را کشف کردند.

سردار تقوی افزود: در این عملیات ضربتی، متهم ۳۱ ساله سابقه دار که به موادمخدر اعتیاد داشت دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد.

وی تصریح کرد: در عملیاتی دیگر و برابر اعلام مسئول حقوقی یک شرکت بیمه مبنی بر این که فردی با جعل مدرک پزشکی تحت عنوان بیماران خاص و جعل موسسه حقوق بنیاد خیریه قصد گرفتن دارو‌های گران قیمت از بیمه را داشته که پس از بررسی‌های اولیه مشخص شده مدارک ارائه شده جعلی هستند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: ماموران کلانتری احمدآباد متهم ۳۷ ساله این پرونده را دستگیر و تحقیقات اولیه از او نشان می‌داد این فرد در صدد بوده دارو‌های گران قیمت را گرفته و در بازار آزاد به فروش برساند.

*مهر

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید