خط و نشان دادستان برای مدیرانی که در رسیدگی به مشکلات نیروهای خدماتی اهمال می‌کنند

0

دادستان مرکز خراسان رضوی گفت: با تمام مدیرانی که در زمینه رسیدگی به مشکلات نیرو‌های خدماتی اهمال می‌کنند برخورد قانونی لازم صورت می‌گیرد.

به گزارش صدای مشهد، غلامعلی صادقی دادستان مرکز خراسان رضوی صبح امروز در همایش آغاز طرح گشت‌های مشترک نوروزی در محل شهرداری منطقه ۱۰  گفت: هماهنگی لازم میان دستگاه‌های اجرایی و امنیتی و نماینده، ولی فقیه در استان و تولیت آستان قدس رضوی برای رفع مشکلات در این حوزه صورت گرفته است؛ این هماهنگی را ارج می‌گذاریم.

وی تصریح کرد: حل مشکلات شهروندان و ارائه خدمات را در اولویت خود قرار داده‌ایم؛ دستگاه قضا برای احیاء حقوق شهروندی اهتمام زیادی دارد و حمایت حداکثری از تمامی مجموعه‌ها را در دستور کار داریم. سبب افتخار است که نیرو‌های ما ۲۴ ساعته کار صورت می‌دهند.

دادستان مرکز خراسان رضوی گفت: برای رفع تصرف‌های غیرمجاز از تمامی نیروی خود استفاده می‌کنیم؛ با تمام مدیرانی که در زمینه رسیدگی به مشکلات نیرو‌های خدماتی اهمال می‌کنند برخورد قانونی لازم صورت می‌گیرد. برخورد با معادن غیرمجاز در دستور کار دستگاه قضا است.

مهدی حقدادی سرپرست دادسرای زمین و شهرسازی مرکز خراسان رضوی هم در این نشست افزود: امروز راه‌های مختلفی برای زمین‌خواری و استفاده از زمین‌ها و تصرف آن‌ها و فروش اموال و املاک و تغییر کاربری غیرمجاز را شاهد هستیم و شورایی تشکیل شده تا خلاء‌های برخورد قانونی برطرف شود.

وی با اشاره به موازی‌کاری‌های صورت گفته تصریح کرد: ۱۸۰ مورد تخلف در این زمینه در سطح مشهد شناسایی شده که ۱۵۳ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در این املاک و اراضی تخریب شده است.

سرپرست دادسرای زمین و شهرسازی مرکز خراسان رضوی گفت: دادسرای زمین و مسکن پرونده‌های زیادی را مورد بررسی قرار می‌دهد و گشت‌های نوروزی نیز تمهید شده است و با تخلفات برخورد جدی داریم؛ حمایت دستگاه قضا از تمام افرادی که متخلفان را شناسایی کنند صورت می‌گیرد.

حقدادی افزود: هدف این شورا جلوگیری از هرگونه تخلف در سطح شهر است و گشت‌های نوروزی ما نیز ۲۴ ساعته با این موارد برخورد می‌کند.

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید