خدمات ورزشی آستان قدس رضوی ارزان شد

0

مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی با هدف خدمت‌رسانی به محرومان و زائران و کاهش نرخ خدمات مصوب، رویکرد جدیدی را برای ارائه خدمات ورزشی خود در نظر گرفته است.

به گزارش صدای مشهد، در نیمه دوم سال ۹۷، سالن‌های ورزشی زیرمجموعه مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی با رویکرد جدیدی در کمیت و بهای خدمات در خدمت عموم مراجعه‎کنندگان به خصوص محرومان و زائران شهر مشهد هستند.

بر این اساس سالن فوتسال سه روز در هفته از ساعات ۱۵ تا ۱۷ به صورت رایگان در خدمت گروه‌های فرهنگی مناطق محروم و زائران خواهد بود. سالن والیبال نیز در دو روز هفته در شیفت های ۱۹ تا ۲۳ به صورت رایگان در اختیار گروه‌های فرهنگی مناطق محروم و زائران قرار دارد. همچنین زمین چمن مصنوعی تربیت بدنی آستان قدس رضوی یک روز در هفته در خدمت گروه‌های فرهنگی مناطق محروم و زائران قرار دارد.

مجتمع آبی شماره یک ویژه آقایان در ساعات ۵ تا ۹ صبح با ۲۵ درصد تخفیف برای استفاده عموم، از ساعت ۹ تا ۱۴ با ۵۰ درصد تخفیف برای استفاده عموم و اجاره به صورت شیفت اختصاصی، در بازه‎های زمانی ۱۴ تا ۱۸ با ۲۰ درصد تخفیف برای عموم و نیز از ساعت ۱۸ تا ۲۳ با ۱۰ درصد تخفیف برای استفاده عموم در نظر گرفته شده است.

درب‌های مجتمع آبی شماره دو ویژه بانوان نیز از ساعت ۹ تا ۱۴ با ۵۰ درصد تخفیف برای استفاده عموم و اجاره به صورت شیفت اختصاصی، در بازه‎های زمانی ۱۴ تا ۱۹:۳۰ با ۲۰ درصد تخفیف برای عموم باز است.

ارائه خدمات ورزشی به بانوان مناطق محروم حاشیه شهر مشهد

مجتمع آبی شماره سه شهرک شهید رجایی زیرنظر موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی در کنار شیفت‌های‌ مورد استفاده آقایان، به بانوان این منطقه حاشیه‌ای شهر مشهد نیز ارائه خدمات‌ می‎کند.
بر اساس نیاز مردم منطقه محروم شهرک شهید رجایی و برنامه‌ریزی‎های صورت گرفته از سوی متولیان مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی برای افزایش بخش‌های خدماتی ویژه بانوان، این مجتمع آبی در روزهای زوج در اختیار این قشر قرار گرفت.
مجتمع آبی شماره سه با تخفیف‌های ۵۰ درصدی در روزهای زوج از ساعت ۹ تا ۱۹:۳۰ در خدمت بانوان و در روزهای فرد از ساعت ۸ تا ۲۳ در اختیار آقایان قرار دارد.
همچنین پذیرش روزانه ۷۵ نفر از گروه‌های فرهنگی مناطق محروم به صورت رایگان در ساعات غیر شلوغ در مجتمع‌های آبی صورت می‌گیرد.
مجتمع آبی شهید رجایی آستان قدس رضوی با پنج هزار متر مربع مساحت و دو استخر آموزشی و قهرمانی، سونای خشک و بخار، جکوزی، سالن بدن سازی و دیگر امکانات مدرن تفریحی و آموزشی توانسته در مدت فعالیت خود علاوه بر تعامل مناسب با گروه‌های فرهنگی و مذهبی، با جذب جوانان و نوجوانان این منطقه به سمت فعالیت‌های سالم ورزشی، ارائه خدمات کند.

*روابط عمومی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید