جزییات تازه‌ای از شبکه فساد در جهاد کشاورزی خراسان رضوی: پای رشوه در میان است

0

سه ماه پیش اطلاعاتی از اقدامات خلاف قانون مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان به دادسرای مشهد منعکس شده است.

به گزارش صدای مشهد، بازداشت رئیس و یکی از معاونان سازمان‌ جهادکشاورزی خراسان رضوی که به گفته برخی مقامات قضایی به اتهام جرائم مالی صورت گرفته به یکباره در صدر اخبار رسانه های استان قرار گرفت. موضوعی که به نظر می رسد باید شاهد جزئیات بیشتری از آن باشیم.

در این خصوص صبح امروز روزنامه قدس درباه این پرونده نوشت: حدود سه ماه پیش اطلاعات موثقی از اقدامات خلاف قانون مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان به دادسرای مشهد منعکس شد.

در مرحله اول، سه نفر از مدیران سابق سازمان جهاد کشاورزی استان شامل مدیر سابق اداره تعاون روستایی استان، مدیر سابق جهاد کشاورزی مشهد، مدیر سابق اداره تعاون روستای مشهد، دستگیر شدند.

در مرحله دوم، ماموران یکشنبه شب گذشته رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان را درفرودگاه مشهد و مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی استان راهم در خانه اش دستگیر و به بازداشتگاه منتقل کردند.

در حالی به تمامی افراد بازداشت شده اتهام دریافت رشوه از سوی مقام قضایی تفهیم شده است که آن‌ها باقرار بازداشت موقت راهی زندان شده‌اند تا دیگر مراحل قضایی پرونده نیز صورت پذیرد.

گفتنی است سال گذشته تحقیقات برخی خبرنگاران از جمله صدای مشهد حکایت از وقوع تخلفات فراوان در زیرمجموعه های این سازمان داشت که مراتب به نهادهای مربوطه نیز گزارش شد.

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید