جدال بر سر پدیده/ پژمانفر: واعظی عذرخواهی نکند اسناد محرمانه را فاش می‌کنم

0

حجت الاسلام نصرالله پژمانفر گفت: درباره دستور رئیس جمهور مبنی بر پرداخت هزار میلیارد تومان برای حل مشکل سهامداران پدیده مستندات قانونی وجود دارد.

به گزارش صدای مشهد حجت الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد، چند روز پیش در صفحه اینستاگرام خود از اختصاص هزار میلیارد تومان بودجه برای اختصاص به معسران پدیده خبرداد. خبری که خوشحالی مالباختگاه پدیده را فراهم آورد اما هنوز چیزی از اعلام این خبر نگذشته بود که رئیس دفتر رئیس جمهور نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و آن را از اساس کذب خواند.

واعظی علاوه بر این با انتقاد از این اقدام پژمانفر گفت:«کسانی که این سخنان را مطرح می کنند اغراض سیاسی دارند و اهداف دیگری را دنبال می‌کنند.» مسئول دفتر رئیس جمهور حتی پا را فراتر گذاشته و عنوان کرد:« تاکنون حرف‌های زیادی از این نماینده شنیده اید که هیچ کدام آنها هم درست نبوده است ؛ باید از منشا چنین خبرهایی تایید بخواهید و از این نماینده سند ادعایش را نیز جویا شوید.»

پژمانفر نیز پس از انتشار این خبر در گفتگو با رسانه ها اعلام کرد: در مورد دستور رئیس جمهور مبنی بر پرداخت هزار میلیارد تومان برای حل مشکل سهامداران پدیده مستندات قانونی وجود دارد و نامه آن به جهت اینکه محرمانه می باشد قابلیت انتشار ندارد .

وی تصریح کرد: مردم از آقای واعظی تاکنون حرف های غیر مستند زیادی شنیده شده اند که با واقعیت همخوانی نداشته است.

نماینده مردم مشهد افزود: اقای واعظی و یا هر مسئول دولتی دیگری که ادعا دارد این موضوع واقعیت ندارد به صورت مکتوب و به صورت مستند آن را ارائه نماید و صرفا به اظهارات شفاهی و غیر مستند اکتفا نکنند.

پژمانفر تصریح کرد: آقای واعظی اولین و آخرین بار نیست که مسائل را انکار می‌کند و اگر در این خصوص عذرخواهی نکند، سند دستور رییس جمهور را انتشار می‌دهم؛ واعظی همچنین دروغ‌هایی را در دوران وزارت ارتباطات گفته بود که منجر به اخذ کارت زرد از مجلس شد؛ تاسف میخوریم آقای روحانی این چنین آدمی که حرف‌ها و دستوراتش را قبول ندارد، مسئول دفتر خود کرده است.

این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: شأن خودمان نمی‌دانیم که با ایشان وارد محاجه شویم و حتما از طرق قانونی این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید