جامعه‌ای توسعه می‌‎یابد که مرد و زن را در یک سطح ببیند

0

رئیس کمسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به اینکه اگر بانوان که نیمی از جامعه را تشکل می‌دهند فعال شوند در همه عرصه‌ها شاهد پیشرفت چشم‌گیر خواهیم بود، ابراز کرد: امروزه کشورهایی توسعه یافته‌اند که بانوان و آقایان را در یک سطح دیدند.

به گزارش صدای مشهد، مجتبی بهاروند، رئیس کمسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد عنوان کرد: نیمی از اجتماع ما بانوان هستند و این نیم درصد جامعه در بسیاری از عرصه‌ها به درستی دیده نشده‌اند؛ برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی موجب می‌شود تا دست‌آوردهای بانوان دیده شود.
وی با بیان اینکه بانوان در طی سال‌های گذشته در حوزه فعالیت‌های اقتصادی مشکلات زیادی داشتند، تصریح کرد: بسیاری از بانوان به منظور اینکه بتوانند توانایی‌های خودشان را در عرصه‌های مختلف به نمایش بگذارند چند برابر یک مرد تلاش کردند، باید از متولیان برگزاری این نمایشگاه تشکر کرد چون آنان زمینه بروز توانمندی‌های بانوان را فراهم کردند.

بهاروند با اشاره به اینکه اگر بانوان که نیمی از جامعه را تشکل می‌دهند فعال شوند در همه عرصه‌ها شاهد پیشرفت چشم‌گیر خواهیم بود، ابراز کرد: امروزه کشورهایی توسعه یافته‌اند که بانوان و آقایان را در یک سطح دیدند. ما در شورای پنجم هرآنچه که موجب تقویت بانوان شده است، انجام دادیم اما هنوز با شرایط مطلوب فاصله زیادی داریم اما در برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی تسهیلاتی برای بانوان در نظر خواهیم گرفت که امکان حضور آنان محیا باشد.

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید