تدارک روزی خاص و سرشار از محبت برای همسر؛ احتیاجی به جیب پر از پول نیست

0

برای ابراز عشق به همسرتان احتیاجی به یک جیب پر از پول ندارین. کافی است کمی درباره آن فکر کنید. مطمئن باشید برنامه ویژه ای که با احساستان برای او تدارک دیده اید بسیار بیشتر از یک رستوران گران قیمت یا یک هدیه با ارزش مادی اورا خوشحال خواهد کرد؛ این مطلب در تدارک یک روز خاص و پر از عشق با هزینه کم به شما کمک خواهد کرد.

به ستاره ها خیره شوید.
یک فلاسک چای و یک غذای ساده تدارک ببینید، لباسهای گرم بپوشید و با هم به حومه شهر بروید. جایی در حومه شهر پیدا کنید که دارای آسمان صاف باشد.
باهم روی یک زیرانداز روی زمین بنشینید و به ستاره ها خیره شوید. این زمان بهترین وقت برای صحبت از چیزهایی است که دوست دارید. میتوانید با هم یک ستاره مشترک در آسمان پیدا کنید.
همسرتان را شگفت زده کنید.
یک شام ساده تدارک ببینید و چند شمع روشن کنید و چراغها را خاموش کنید. می توانید موسیقی مورد علاقه او را پخش کنید و یا اگر صاحب فرزند هستید باهم موسیقی خاصی را زمزمه کنید و او را هنگامیکه از در وارد می شود شگفت زده کنید. برای این برنامه خوب است یک دسر خوب و خنک هم تدارک ببینید.
با هم، یک سیر رو به عقب در زمان داشته باشید.
همسر خودرا به زمان گذشته و جاهایی که برای او خاص هستند ببرید.
زمانی را برای آن اختصاص دهید و از او سوالاتی درباره احساساتش بپرسید، توضیح دهید که ممکن است این خاطرات حتما مال دوران بچگی نباشد، ولی اکنون او دو زمان دارد، زمانی که شما را نداشته و زمانی که شما را دارد.
به او بگویید دوستت دارم.
گفتن این جمله هیچ هزینه ای ندارد و لی پر از معنا و احساس است و احساس خوبی را در او به وجود میاورد.
خجالتی نباشید، این جمله را در طول روز چندبار بگویید. به همسرتان بگویید چه احساسی دارید، او از صداقت شما قدردانی میکند و این به آن معنا است که هیچ کادوی دیگری نمیتواند جای این ابراز محبت را بگیرد.
با هم یک فیلم خوب ببینید و یا یک کتاب خوب بخوانید. می توانید یک سی دی سخنرانی خوب با موضوع دلخواهتان انتخاب کنید و با هم به آن گوش دهید. اینکه در کنار هم هستید و باهم وقت میگذرانید حس خوبی به هردوی شما میدهد.
یک برنامه عکاسی راه بیاندازید.
اگر خودتان عکاس خوبی هستید یک محیط مناسب در منزل یا بیرون برای این یک عکاسی دونفره تدارک ببینید و در غیر اینصورت از یک آتلیه وقت بگیرید و همسرتان را شگفت زده کنید.
نکات و هشدارها
هرکاری که انجام میدهید تمام توان و وجودتان را در آن بگذارید، قطعا تاثیر بیشتری دارد.
از دوستانتان می توانید برای ایده های بهتر کمک بگیرید.
اگر قرار است یک روز خاص داشته باشید همه چیز را غیر از همسرتان فراموش کنید. پس در صورت امکان تلفن همراهتان را خاموش کنید.

منبع: چگونه

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید