تاکید استاندار خراسان رضوی بر مردمی کردن ارائه خدمات به زائران

0

استاندار خراسان رضوی گفت: از مردمی شدن میزبانی از زائران رضوی به ویژه در آیین‌های دهه آخر صفر استقبال می کنیم و به عنوان یک اصل باید مورد توجه قرار گیرد.
به گزارش صدای مشهد، علیرضا رشیدیان در گفتگویی اظهار داشت: مردمی کردن میزبانی از زائران در تمام حوزه ها اعم از فرهنگی و خدماتی باید مورد تاکید قرار بگیرد.
وی تصریح کرد: اقدام شهرداری در راه اندازی طرح شهروند میهمان نواز مناسب است و توصیه ما به مردم نیز این است که با حضور و مشارکت حداکثری در این طرح ، میزبانی شایسته از زائران داشته باشند.
نماینده عالی دولت در استان ادامه داد: همچنین شهروندان می‌توانند در موضوعات مختلف همچون اسکان، تغذیه ، حمل و نقل و سلامت در این پویش ثبت نام کنند و شهرداری نیز با ساماندهی آنها در کمیته های مختلف از این ظرفیت به طور صحیح استفاده کند .
وی با بیان اینکه قدردانی از مجاورت با امام رضا (ع) با میزبانی شایسته از زائران ان حضرت صورت خواهد گرفت، افزود: مردم و مسئولین عاشقانه و با افتخار به زائران خدمت می کنند .
وی ادامه داد: استان خراسان رضوی از آمادگی کامل برای میزبانی شایسته از زائران امام رضا(ع) برخوردار است و هماهنگی و همراهی لازم بین همه دستگاه های عضو ستاد خدمات سفر استان برای ارتقا خدمت رسانی به زائران ایجاد شده است .
رشیدیان با بیان اینکه اهتمام همه این است که شرایطی مناسب برای بهره برداری مطلوب زائران از فرصت حضور در مشهد مقدس در ایام پایانی ماه صفر ایجاد شود، اظهار کرد: مردم و مسئولان با همکاری و مشارکت یکدیگرباید کاری کنند که هیچ بلاتکلیفی برای زائران در روز های پایانی ماه صفر و در ایام عزاداری در مشهد مقدس اتفاق نیفتد و زائران در این ایام بتوانند عزاداری خوب و مناسبی داشته باشند.

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید