بهره مندی بیش از ۳۵ هزار زائر از برنامه های مجتمع میان راهی امام رضا (ع)  خضری

0

در ایام نوروز، بیش از ۳۵ هزار زائر امام مهربانی ها از برنامه های مجتمع میان راهی امام رضا علیه السلام در منطقه خوسف برخوردار شدند.

به نقل از ستاد خبری برنامه های نوروزی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی: با توجه به حجم فزاینده سفر در تعطیلات نوروز ۹۷ و به منظور ارتقا کیفیت خدمات فرهنگی و رفاهی به زائران علی بن موسی الرضا (ع) برنامه های متنوعی در مجتمع های فرهنگی رفاهی و نمازخانه های امام رضا علیه السلام به اجرا در آمد.

از اوایل اسفندماه با فعالیت بیش از ۵۰ نفر از پرسنل مؤسسه در ۱۹ نمازخانه میان راهی امام رضا (ع) مقدمات میزبانی از مسافران و زائران فراهم گردید که  یکی از اینمجتمع های میان   راهی نیز در محور  خضری- گنابادمی باشد.

این مجتمع نیز دارای نمازخانه‌های مستقل ویژه براداران و خواهران، کفشداری، وضوخانه، سرویس‌های بهداشتی، سکوهای استراحت موقت و صرف غذا، فضای سبز با انواع گل‌های زینتی و درختان سرسبز، پارک بازی ویژه کودکان، پارکینگ وسایل نقلیه و مراکز تهیه مواد غذایی – بهداشتی در طول شبانه‌روز خدمات مطلوبی به زائران ثامن الحجج (ع) ارائه شد.

براساس این گزارش، بیش از ۳۵ هزار نفر از برنامه های مجتمع میان راهی امام رضا علیه السلام واقع در محور خضری-  گناباد بهره مند شدند.

انتهای پیام/

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید