بهره‌مندی بیش از سه هزار زائر از برنامه‌های نوروزی آستان قدس رضوی در هتل کیان مشهد

0

مسئول غرفه های مستقر آستان قدس رضوی در هتل کیان مشهد از بهره‌مندی بیش از سه هزار زائر از برنامه های نوروزی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی در این هتل خبر داد.

مهسا محمدی در گفت وگو با خبرنگار  پایگاه خبری صدای مشهد در رابطه با برگزاری طرح باب الرضا علیه السلام اظهار کرد: برگزاری این طرح، اتفاق بسیار مبارکی است چرا که سبب شده تا خانواده ها به جهت زیارت حضرت رضا علیه السلام با آمادگی بیشتری معنوی به محضر این امام همام شرف یاب شوند.

وی افزود: یکی از پایگاه های برگزاری طرح باب الرضا علیه السلام در شهر مقدس مشهد، هتل کیان بوده که در این هتل برنامه های ویژه زائران حضرت رضا علیه السلام برگزار می شود.

مسئول غرفه های مستقر آستان قدس رضوی در هتل کیان مشهد گفت: این پایگاه از تاریخ ۲۸ اسفند ماه سال گذشته فعالیت خود را آغاز و تا ۱۳ فروردین ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

محمدی با بیان اینکه فعالیت این پایگاه همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۲۱ می باشد، بیان کرد: این پایگاه دارای غرفه‌هایی همچون کودک، پاسخگویی به سوالات و آداب زیارت، مشاوره پاسخگویی و غیره است.

وی تصریح کرد: یکی از برنامه های در نظر گرفته شده برای کودکان و نوجوانان نیز، برگزاری مسابقه سوالات قرآنی، نقاشی و رنگ آمیزی و صحبت در رابطه با مسائلی همچون حجاب است؛ همچنین، هدایایی همچون دفتر شهید حججی، عروسک آهو، بادکنک به کودکان و عطرو نبات و نمک متبرک به خانواده ها اهداء می شد.

مسئول غرفه های مستقر آستان قدس رضوی در هتل کیان مشهد با بیان اینکه استقبال خانواده ها ازاین طرح بسیار عالی بود، خاطر نشان کرد: در طول برگزاری این طرح در این هتل نیز بیش از سه هزار نفر از خدمات سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی استفاده کردند.

انتهای پیام/

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید