برپایی ششمین نمیشگاه برترین های مبلمان/ مبلمان ایرانی قدرت صادراتی دارد

0

دبیر انجمن صنفی مبلمان و دکوراسیون تصریح کرد : بخش قابل ملاحظه ای از تولیدات ایرانی در حوزه مبلمان منزل ، قدرت صادراتی دارد .

به گزارش پایگاه خبری صدای مشهد، رامین سمیع زاده در مراسم اغاز بکار ششمین نمایشگاه برترین های مبلمان منزل و دکوراسیون “هدکس ۲۰۱۶ ” بیان کرد: کسانی که از این نمایشگاه بازدید می کنند متوجه این کیفیت و توانایی می شوند اما این کفایت نمی کند و باید این محصولات در عرصه بین المللی حضور موثری داشته باشد.

وی تصریح کرد : اگرچه ما در خیلی از حوزه ها از جمله بخش صنعت مبلمان از فرصتهای دوره های تحریم به شایستگی استفاده نکردیم ، حداقل باید در شرایط پساتحریم از فرصتهای بدست آمده استفاده کنیم.

سمیع زاده اظهار کرد : در شرایط بسیار حساس امروزی یعنی پساتحریم، ما احتیاج به یک مربع فعال و کارآمد داریم که از چهاررکن تشکیل شده است ” دولت، بنگاههای اقتصادی، تشکل ها و دانشگاهها”.

دبیر انجمن صنفی مبلمان و دکوراسیون عنوان کرد : این چهار رکن باید بتوانند با یک تعامل هدفمند و سیستماتیک، متعهدانه و مسئولانه نسبت به طراحی و تدوین استراتژی ها و نیز پیگیری های اجرایی اقدام کنند که اگر غیر از این شود در این شرایط که زمان، ارزش خیلی بالائی پیدا کرده وخیلی گران قیمت است هزینه این فرصتهای از دست رفته را غیر از بنگاههای اقتصادی در عمل مردم می پردازند و این چهار رکن باید در این زمینه پاسخگو باشند.

گفتنی است ششمین نمایشگاه برترین های مبلمان منزل و دکوراسیون “هدکس ۲۰۱۶ ” در محل دائمی نمایشگاه برترینهای ایران، در چهارراه یافت آباد ، بازار مبل ایران شماره(۳)، سالن های نمایشگاهی اغاز بکار کرد و تا جمعه ۱۸ دی از ۱۰صبح تا ۸ شب اماده بازدید علاقه مندان است.

از ویژگیهای نمایشگاه هدکس این است که برای اولین بار در کشور این نمایشگاه که انجمن صنفی مبلمان و دکوراسیون برگزار می شود موفق شد در حوزه های طراحی، کیفیت، مشتری مداری، حضور برندهای برتر و کیفیت برگزاری از نهاد ممیزی و گواهی دهنده اروپا (یوروسرت) گواهی نامه تعالی کیفیت و برگزاری را دریافت کند.

این حرکت می تواند سرآغاز خیلی خوبی برای سایر برگزار کنندگان نمایشگاه ها باشد که بتوانند با دریافت تائیدیه از نهادهای بین المللی آماده رویارویی در حوزه خدمات با رقبای قدرتمند خارجی باشند.

منبع: خبرگزاری صدا وسیما

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید