باز هم بحران برای تیم فوتبال پدیده؛ آیا گل‌محمدی هم می‌رود؟

0

یحی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال پدیده برای حضورش در پیکان چند روز دیگر به پدیده ای ها فرصت داده است. مشکلات مالی و اقتصادی پدیده و عدم واگذاری این تیم تا به امروز بارها گلایه های گل محمدی را در پی داشت. وی حتی در مصاحبه ای از نداشتن زمین و توپ تمرین انتقاد کرده بود.

به گزارش صدای مشهد،گل محمدی چند سال پیش و زمانی که سرمربی تیم فوتبال صبای قم بود، به خاطر مشکلات مالی این باشگاه از یک سو و جذابیت های هدایت پرسپولیس از سوی دیگر، صبا را ترک کرد و ابتدا مربی و سپس سرمربی سرخپوشان تهرانی شد. حالا این مربی جوان و موفق تصمیم دارد با ادامه مشکلات پدیده یکبار دیگر تیمی را انتخاب کند که از نظر مالی و شرایط جغرافیایی شرایط بهتری دارد.

گل محمدی که در نیم فصل اول نتایج درخشانی با تیم پدیده گرفت و توانست این تیم را با تفاضل گل در رده دوم جدول حفظ کند، از جمله مربیانی است که در حال حاضر «روی بورس» است و باشگاهی مثل پیکان علاقه دارد او را جایگزین جلالی کند.

تیم فوتبال پیکان در پایان نیم فصل اول لیگ برتر با مجید جلالی سرمربی خود قطع همکاری کرد و از همان روز گمانه‌زنی‌ها برای انتخاب سرمربی جدید این تیم شروع شد. در این میان باوجود اسم بردن از مربیان مختلفی همچون حمید درخشان، حسین فرکی و فراز کمالوند اما یحیی گل محمدی گزینه اصلی مدیران پیکان برای هدایت این تیم محسوب می شود.

البته گل محمدی البته برای حضورش در پیکان چند روز دیگر به پدیده ای ها فرصت داده است. مشکلات مالی و اقتصادی پدیده و عدم واگذاری این تیم تا به امروز بارها گلایه های گل محمدی را در پی داشت. وی حتی در مصاحبه ای از نداشتن زمین و توپ تمرین انتقاد کرده بود. به این ترتیب در صورتی که مشکلات پدیده ادامه دار باشد، می توانیم شاهد حضور گل محمدی روی نیمکت پیکان در ادامه لیگ باشیم.

گفته می شود یکی از دلایل دیر معرفی شدن سرمربی پیکان هم مدت زمانی است که مدیران این باشگاه در انتظار گرفتن پاسخ مثبت گل محمدی هستند و به نوعی وضعیت نیمکت این تیم به شرایط این مربی بستگی دارد.

*موافقت استانداری با واگذاری پدیده

همچنین علی رسولیان در خصوص آخرین وضعیت واگذاری باشگاه پدیده مشهد و تغییر مالکیت این باشگاه گفت: شرکت پدیده مادر این مسئله را پیگیری می‌کند اما ما در استانداری با کلیات این انتقال موافقت کردیم.

وی ادامه داد: سایر مسائل و بحث واگذاری در دست ما نیست و مسئولان خود شرکت پدیده مادر باید این کارها را بررسی و انجام دهند.

مدیرکل اقتصادی استانداری خراسان رضوی درباره اینکه شاید این تعلل باعث شود متقاضی باشگاه پدیده پشیمان شود، افزود: فکر نمی‌کنم بحث پشیمانی وجود داشته باشد و این حرف‌ها به گوش ما نرسیده اما به هر حال برای این انتقال باید بررسی‌هایی از سوی دوطرف صورت گیرد. ما هیچ زمانی برای انتقال تعیین نکردیم و فقط با کلیات این انتقال موافقت شده است به همین دلیل سایر مسائل در دست خود مسئولان شرکت است.

 

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید