اولویت سرمایه گذاری در منطقه هفت شهر مشهد در حوزه بانوان است

0

پارک بانوان تا کنون پذیرای ۳۵ هزار شهروند بوده است و ظرفیت ویژه برای سرمایه گذاری در حوزه بانوان دارد ، مذاکراتی در این خصوص با سرمایه گذاران صورت گرفته است که هم در حوزه تولید و عرضه محصولات مرتبط به بانوان و خدمات رفاهی و گردشگری سرمایه گذاری کنند .

شهردارمنطقه هفت گفت : یکی از اولویت های سرمایه گذاری درشهرداری منطقه هفت شهر مشهد سرمایه گذاری در حوزه بانوان است.

به گزارش پایگاه خبری صدای مشهد ، عصمت پرست در حاشیه نمایشگاه مسکن ، انبوه سازان و فرصت

های سرمایه گذاری در گفتگو با خبر نگار ما بیان کرد : شهرداری منطقه هفت به واسطه بودن فرودگاه در این منطقه ، قرار

گرفتن حدود ۶۰ درصد اقامتی ها از جمله هتل ها ، هتل آپارتمان ها و مهمان پذیرها در این منطقه داری جایگاه ویژه ای است .

وی اظهار کرد : نزدیک به ۶۵ درصد مسافرانی که زمینی وارد مشهد می شوند از این منطقه وارد می شوند که نشان می دهد این

منطقه دارای ظرفیت ویژه ای است .

وی تصریح کرد : در سال های اخیر سرمایه گذاری های خوبی از جمله پارک طرق که بالغ بر ۸۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری

شده ، پروژه های آسمان یک و دو ، آکسون و پارک بانوان که به عنوان حوزه سرمایه گذاری جدید است در این منظقه صورت گرفته است .

وی با بیان اینکه پارک بانوان تا کنون پذیرای ۳۵ هزار شهروند بوده است و ظرفیت ویژه برای سرمایه گذاری در حوزه بانوان دارد ؛اظهار کرد: مذاکراتی در این خصوص با سرمایه گذاران صورت گرفته است که هم در حوزه تولید و عرضه محصولات مرتبط به بانوان و خدمات رفاهی و گردشگری سرمایه گذاری کنند .

شهردار منطقه هفت با اشاره به انتشار شبکه تولید کالا وخدمات به صورت ارائه محصولات مردم در درب منازل گفت : نشست هایی با مجموعه های دولتی و خصوصی در این زمینه صورت گرفته است که هم از نظر بهره برداری اقتصادی و هم در دادن خدمات به مردم بسیار حائز اهمیت است .

وی با اشاره به بحث ترافیک در بافت مرکزی شهرکه مد نظر شهرداری منطقه هفت است عنوان کرد : در توزیع اقلام مایحتاج عمومی مردم این طرح به شهرداری کمک می کند که بارانداز اقتصادی داشته باشد که مراحل اولیه این طرح در حال اجرا شدن است .

وی اظهار کرد : در محور کوشش –برق کار مطالعاتی سنگین شروع شده است که نتایج آن از اوایل سال آینده شاهد خواهیم بود و بخشی از گاراژها برای واگذاری یا سرمایه گذاری دراعلام آمادگی کردند

وی این دو محور را اقتصادی ترین محورهای شهرداری مشهد و شهرداری منطقه هفت دانست و افزود : در دانش شرقی پروژه ای با سه طبقه منفی که دو تای آن پارکینگ برای برگشت هزینه ها و رفع بافت متراکم که فازاول آماده بهره برداری است و این یکی از پروژه های اقتصادی این منطقه می باشد .

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید